Golf 4 TDI 66 KW chipovan na 96 KW?

Od: Datum: 06.08.13 15:33 odpovědí: 4 změna: 06.08.13 21:22

Ahoj lidi zajímalo by mě jaký máte názor na golfa 4 tdi co má v serii 66KW a je chipovan na 96 KW? Jako na 81 KW bych ještě chápal tam jsou skoro totožný motory krom vstřiků. Ale seriovka 96 KW už je PD systém jiný turbo, spojka a vstřiky . Jde mi o tohle auto. : http://www.sportovnivozy.cz/4…volkswagen-golf-kladno?fz=vse

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 06.08.13 16:58

je to asi jako s tím tunerem co si koupil za 499 tisíc Kč kdysi novou Octavii 1U s motorem 66 kW...pak tam dal turbo z pédéčka 96 kW, vstřikovací trysky ze 110 kW golfa, nový software, pak zjistil že to nebrzdí tak vyměnil celoi zadní nápravu za jinou z 81 Kw Oktávky protže ta má kotoučové brzdy atd...

skutečně takové předělávky se vyplatí

96 kW golf dnes stojí v německu pár šupů, ale osobně bych si pořídil ten s motorem 81 kW,. není důvod čipovat, prodávají se i golfy GTi, tak kdo chce malé svižné auto a má na to může si vybrat co chce

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.08.13 17:01

já si zas myslím že čip na 96kw je poslední rozumná ůprava softu vozu aniž by se musel dále upravovat motor brzdy spojka a jiné *cteni*

doplněno 06.08.13 17:05:

auto s fotek vypadá pěkně zdá se že se někdo staral škoda že to neni 5ti dvéřový či kombajn :)

Datum: 06.08.13 21:04

myslim že tam je trochu blbost.. trysky z 96kw.. nemyslim si že jsou stejjne jak z rotačky tak z PD.. turbo bych chápal...ale jinak ok.. ty motory maji větši potencial.. záleží jak to je udělane.. jestli to někdo nesprasil..

Od: ondrej333
Datum: 06.08.13 21:22

je dost možný, že myslel vstřiky od diesel power ty super sprint a teď bych kecal číslo, který by mohli bejt výkonově srovnatelný z 96 KW, mě jde spíš o to, že přece jen neřeknu dejem tomu kdyby tam byl chip na 81 kw. Ale na 96KW mi to příjde moc co se týče zátěže pro motor, spojku, turbo atd

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.