Ztrata klíčů co ted?

Od: Datum: 01.07.13 19:24 odpovědí: 5 změna: 01.07.13 21:32

Zdravim,

Dnes při mojí smůle jsem ztratil klíče od auta,náhradní nemám .Mám Puegeota 206 r.v 2000 Hdi nevím jestli to má imobilizer nevyznám se v tom ale asi jo .Měl jsem klíč i s centrálem ale stějně mi nefungoval.Nevíte někdo co ted jak udělat nové?kolik to cca bude stát?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 01.07.13 19:30

zavolat si nějakou nonstop službu, může to stát i 20 tisíc Kč...

Ohodnoceno: 0x

Od: kubikk
Datum: 01.07.13 19:31

to doufám že ne ...mám auto aspon otevřený na zahradě

Od: isteron
Datum: 01.07.13 19:58

Najlepšie, obrátiť sa na značkový servis Peugot, a ak máte aj záručnú knižku, tam by mali byť aj kódy na imobilizér, typ zámku a náhradný kľúč. Ja mám od Renaultu aj kódy na imobilizér, aj kľúč s ovládaním centr. uzamykania, aj jeden kľúč obyčajný, ktorý nemá diaľkové otváranie, ale imobolizér vie ovládať. V najhoršom prípade treba nové zámky.

Datum: 01.07.13 21:18

Tuším na peugeotclubu se toto řešilo-cena do 2000kč,Zkuste tam pohledat nebo se rovnou registrovat a vznést dotaz.

Datum: 01.07.13 21:32

jen pro upozornění.HDíčka měla dva okruhy imobilizeru-jeden je ještě přímo na podávacím čerpadle u nádrže...Ale dá se to řešit přes ŘJ-přesně jak píše Diesel nade mnou...Omrkni forum klubu Peugeot.pokud nenajdeš co potřebuješ,vznes dotaz jako zde-kluci ti jistě rádi konkrétně poradí kde co a jak(řešením je "vyčistit" ŘJ)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.