Odvolani proti prestupku - jak?

Od: Datum: 28.06.13 19:08 odpovědí: 10 změna: 29.06.13 21:42

Dobry den,
v miste trvaleho bydliste mame IP26a obytnou zonu, parkovacich mist je nedosatek. Obcas sem nucen parkovat mimo oznacene parkoviste. Do roku 2013 byl tetnto prestupek mestskou policie prehlizen, po zmene zakonu na odvolani osoby blizke me zacaly chodit vyzvy k uhrazeni urcene castky. Je mozne podat odvolani proti temto vyzvam a uspet?
Diky
doplněno 29.06.13 02:22:

Chapu ze nekterym pripadam jako grazl *nevi* ktery se smeje MP do ksichtu ale situace je takova ze ja bych i rad zaparkoval normalne a slusne!*zed*proste ta moznost neni... a nez celou vec vyresi SVJ ubehne strasne dlouha doba.. tady dle me jde o ryzi buzeraci od MP! situace na sidlisti z parkovanim je opravdu zla...!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.06.13 20:08

Odvolat se možné je, uspět? Na 99% nikoliv, pokud jste porušil zákon, tak za to budete platit, do roku 2013 Vás kryla osoba blízká a z tohoto důvodu to městská policie přehlížela. Ostatně kdo chce, aby se mu každý den smála stovka lidí do xichtu a nic z toho neměl? Nyní se směje městská policie stovkám lidí do xichtu a má z toho peníze do městské poklady. Je to jen a jen dobře. Chápu sice, že máte problémy s parkováním, ty jsou dneska skoro všude, ale buď změňte zákon a nebo požadujte nová parkovací místa a nebo parkujte jinde. Jinak se tato situace vyřešit nedá.

doplněno 28.06.13 21:14:

@ukulele : *haha* Vy mi vidíte do hlavy *pivo*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 28.06.13 20:42

Proč by nebylo odvolání možné, ale proč, když jsem spáchal přestupek? Unás také není místo vč. zákazu , nerozčiluji se, projedu ulici slepou tam, otočím a jedu tam kde místo je.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.06.13 20:43

Dobrý den, vy si snad děláte pr.el ze slušných lidí? Je dobře že došlo ke změně zákona a lháři dostávaj na frak, 90 % případů osoby blízké byly lži, výsměch slušným lidem! A vy tady píšete, že se vědomě dopouštíte přestupku a chcete se odvolávat a ještě uspět?

doplněno 28.06.13 21:31:

repkine, jsem rád, že je nás slušných víc, ale pořád je to málo, možná bych měl opravit mých 90 na 99 %, je škoda že heslo ,,Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí,, bylo zesměšněno víme čím a Masarykovo ,, Nebát se a nekrást ,, bylo zapomenuto...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wheeler*
Datum: 28.06.13 21:49
Taky slušní-hlupáci platili a my chytřejší využívali osobu blízkou ... Nevidím důvod, proč tomuhle státu platit něco, co nemusim. A btw dneska to jde taky ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.13 21:59

ten kdo lže a podvádí není chytřejší! a zase naopak mnoho chytrých nelže a nepodvádí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.13 22:23
avatar

předpokládám, že pokud se, samozřejmě čirou náhodou, dopustíte dopravního (nebo jiného) přestupku, zamíříte vždy na nejbližší služebnu MP nebo PČR a tam tuto skutečnost ohlásíte. jinak ta vaše, zde prezentovaná, poctivost postrádá jakýkoliv smysl.

na tom, že někdo zná platnou legislativu nevidím nic špatného. mimochodem, momentálně platná legislativa vypovídá mnohé o autorech a smyslu tohoto "opatření". rozhodně nejde o prevenci ani výchovu těch "nezbedných" a neodpovědných řidičů. jde jen a pouze o vybírání peněz. paradoxní je to, že s "osobou blízkou" měla problémy pouze MP. PČR se tato problematika dotýkala jen v omezeném počtu případů. PČR totiž, většinou, pracuje v terénu a pachatele dopravních přestupků si najde. MP se o totéž snaží tím, že sedí na zadku v kanceláři, a pak mají problém. kdyby ty zadky zvedli a šli pracovat, těžko by se pachatelé dopravních přestupků zbavovali odpovědnosti. tak holt změníme legislativu... a donutíme rodiče udávat své děti, manžele své manželky a obráceně. a když neudáš, tak holt zaplatíš! žijeme přece v banánové republice

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.06.13 22:40

snažím se je nedělat a už vůbec ne úmyslně

Ohodnoceno: 0x
 
Od: serza*
Datum: 29.06.13 02:38

Prdel si nedelam ja! Prdel si dela stat ze slusnych lidi...*zed*

Od: serza*
Datum: 29.06.13 02:26

teda smal do ksichtu...

Datum: 29.06.13 21:42

Platit za parkování ve městě mimo hlídané parkoviště je normální zákonem posvěcená zlodějna. Nezbývá než se ptát : Za co, soudruzi, za co? Krásně je to vidět na modrých zónách v Praze. Je zde spousta volných míst, protože zavedením zóny místa ani nepřibyla, ani neubyla, Zcelka samozřejmým právem občana města by mělo být právo zdarma parkovat před svým bydlištěm.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.