Nač dát pozor při PRODEJI ojetého vozu?

Od: Datum: 24.06.13 13:00 odpovědí: 14 změna: 26.06.13 00:14

Obracím se ještě s prosbou o radu ,prodávám ojetý vůz a ptám se ,jak to provést s velkým techničákem ,kdy ho mohu dát kupujícímu do ruky?respektive...,auto mám na sebe pouze odhlášeno ,takže musíme na dopravní , a tam bude co? odhlásit znovu na nového majitele a pak už mu mohu dát velký techničák ,nebo kdy až? děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 24.06.13 17:11

Když až

Ohodnoceno: 0x

Od: rr*
Datum: 24.06.13 18:35

Pokud je vůz na Vás odhlášen, tak po podpisu kupní smlouvy mu velký a malý techničák předáte ihned.

Dvakrát po sobě nelze odhlašovat .

Aby si mohl on vůz na sebe dohlásit chtějí uředníci plnou moc (nemusí být úředně ověřena )od Vás na na nového majitele .(Par chytráku tady bude psát že není potřeba - ale potřeba je - chytráci asi neprodávali nikdy vůz v polopřevodu - a úřednici ji chtějí)

Povinné ručení zrušíte kupní smlouvou.

Od: jen*
Datum: 24.06.13 21:32

"Par chytráku tady bude psát že není potřeba - ale potřeba je - chytráci asi neprodávali nikdy vůz v polopřevodu - a úřednici ji chtějí)"

Vy budete taky pěkný chytrák, že?*smich*

Problém je ten, že plnou moc na nějakém městském úřadě chtějí, jinde nechtějí. Třeba u nás jí nechtějí a stačí jim pouze kupní smlouva. P.S.: Pane chytráku, prodával jsem vůz v polopřevodu před 2 měsíci..:-P

Od: buss®
Datum: 25.06.13 10:31

A jž jste někdy na úřadě položil otázku: A podle čeho ji (něco) po mně chcete? Asi ne, sklapnete .

Datum: 25.06.13 10:45

buss - taktéž budeš chytrolín že jo?

Já napíšu 3 věty a mám klid - úředníkům to stačí ,jen tady na poradně jsou pořád nechápaví jedni a ti samí

Datum: 25.06.13 01:31

K jakému účelu bude tato "plná moc" vystavena?

Od: nu*
Datum: 25.06.13 07:18

Byl bych rád kdyby si místní chytráci konečně přečetli občansský zákoník a zákon číslo 500/20045 Sb správní řád paragraf č.) 33

Bohužel je asi nemožné vysvětlit idiotům , k čemu slouží institut plné moci. Neházejte perly sviním , píše se v bibli...

Odhlašovat odhlášené auto nelze, pokud chcete něco na úřadech, tak

1.) doregistrovat

2.) odhlásit

Pokud chce nědko studovat, řeší to prvních 14 paragrafů zákona č.56/2001 Sb a vyhláška č.243/2001 Sb.

Datum: 25.06.13 08:03

Já mám v techničáku uvedeno:

vlastník paní Alena, poté odhlášeno na pana Václava, třetí zápis vlastník jsem uveden já.

A neměl jsem plnou moc. Jak je to možné, že to jde?

Datum: 25.06.13 08:29

NU - píšete za 1 doregistrovat - to je právě zbytečné - místo toho někde chtějí,někde nechtějí tu plnou moc -

bohužel je nemožné vysvětlit idiotům (slova pana NU) že se to řeší na registru touto formou.

Datum: 25.06.13 08:37

rr,

prosím, zkuste v mém popsaném případě sdělit, jak bude znít ona plná moc? A k čemu, kdo a koho zmocní. Děkuji

Datum: 25.06.13 08:45

P.Milane -

U nás chtějí toto - pokud je vůz jen na odhlášeno.(dohlašuje si odlišný majitel než je v odhlášce)

Plná moc-

já XX dávám plnou moc k veškerým úkonům potřebných k doregistraci panu YY,

já XX už nebudu vůz dále provozovat ,

(poprvé psáno přímo před úřednicí - sama mi to diktovala )

MÁM SE S NĚMI KVULI TŘEMA VĚTÁM HÁDAT?

Datum: 25.06.13 08:50

ne, nikoliv, nehádat se, je to zbytečné. Jen sdělte který úřad to je...

(poprvé psáno přímo před úřednicí - sama mi to diktovala)...navádí k podvodu...

Datum: 25.06.13 08:55

Všechny uřady v kraji - sdělovat nebudu který - aby mi to nezrušili *smich*

Datum: 26.06.13 00:14

Takže "chytrý posera"?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.