Práce ve Škodovce

Od: Datum: 21.06.13 22:53 odpovědí: 3 změna: 22.06.13 21:17

Dobrý den,mám dotaz,chtěl bych se ucházet o pozici ve škodovce.Není tu někdo kdo tam pracuje/pracoval/chystá se? Mám splněný všechny požadavky co píší že potřebují,ale chtěl bych znát názor někoho kdo tam pracuje/pracoval,abych nebyl jenom oslněnej řečičkami jak je tma vše jednoduché a skvělé...Jste tu někdo takový? ) Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.06.13 00:30

Prozření je otázkou první směny(pokud tedy uvažuješ o práci na lince-ono se asi ani jinde nezačíná)-pokud nejsi robot a nevadí se hlásit a odpípávat si i odskočení na malou,neboj se toho-jinak se poohlédni po něčem jiném...Mám pár známých z Vrchlabí,kde se ještě donedávna montovala auta(dmes už jen převodovky) a pokud by třeba neměli hypotéku apod.,dávno by to neřešili...,pravda je,že dnes si člověk nemůže moc vyskakovat,ale odsud podsud...

Ohodnoceno: 0x

Od: rengea
Datum: 22.06.13 07:42

Ahojda už jsem načal 13 rok.Dělám na lakovně na lince.Pokud jsi zvyklí alespoň trochu na práci tak to jde zvládnout.První 3 měsíce to je záhul a potom zjistíš že to jde.Peníze sice nejsou vše ale co je psáno to je dáno-třída -prémie-13 plat- bonus dovolená a žádné na konci měsíce že" tentokrát to nejde nejsou"!Pokud se dostaneš do dobré party tak i sranda je.PO 5 letech pokud neuděláš jo velkej průser a seš ochoten pracovat tam kam tě přidělej jseš prakticky" nepropustitelný".

Nejsem náborář ale dělal jsem předtím v pohostinstvý 14 let cca.16 hod deně a proti tomu je kolbenka pohoda-přichazýš s čistou hlavou a odcházíš taky.

Ohodnoceno: 0x

Od: essi
Datum: 22.06.13 21:17

5 let dělám brigádu(při škole)...a když jsem v práci tak 12-17hodin a jelikož zaměstnavatel skoro krachuje(nám ale platí v pořádku) tak dělám za 2,někdy 3lidi najednou...Chtěl bych se ucházet o vyšší posty,jelikož mám VŠ,fakulta strojního inženýrství.Děkuji za názory.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.