Prepis pres ZTP

Od: Datum: 02.09.13 17:45 odpovědí: 14 změna: 03.09.13 12:20

Zdravim.Chystam se prihlasovat na sebe pres ZTP auto.Je uz po 1.9.2013 a po tom co jsem se docetl se ptam,ma smysl auto prihlasovat na ZTP a nasledne na me?Nebo uz plati to,ze se ekopolatek plati i po prihlaseni na ZTP,tudis je to zbytecne a ja budu muset zaplatit ekodan?Predem diky za odpoved.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jen*
Datum: 02.09.13 17:48

píšete, že jste se dočetl...jistě jste se dočetl, že účinnost je od 1.10.2013!

Ohodnoceno: 0x

Od: kkodl33*
Datum: 02.09.13 17:53

Takze zatim ma smysl vozidlo prihlasit pres ZTP?Po 1.10.2013 se tedy bude ekopoplatek platit pri kazdem prihlasovani?

Datum: 02.09.13 18:01

tak nevím co na tom nechápete? Ano vyplatí, akorát když budete mít smůlu a narazíte na ZTPáka, který si z tohoto udělal solidní byznys, tak pak můžete mít vy i on velký problém. Již se to zde řešilo a věc byla u soudu pro podvod.

Datum: 02.09.13 19:40

Diky za odpoved,ale trosku jste me postrasil...

Datum: 02.09.13 19:58

rozhodně sem neměl v úmyslu vás strašit. je asi rozdíl když takto přihlásíte jedno nebo dvě auta a třeba dvacet aut měsíčně pro nějaký bazar.

Od: nu*
Datum: 02.09.13 22:14

přepsat do 1.10.2013, ten další majitel ekodaň bohužel zaplatí

Datum: 02.09.13 22:33

Prihlasuji takhle druhe auto asi po trech letech,takze to rozhodne neprehanim.A to ze dalsi majitel po me bude muset platit ekodan je dost naprd,protoze to auto je potom uz neprodejne.Podle me se jen rozsiri to,ze se stare auta nebudou prepisovat a bude se jezdit na byvaleho majitele.

Datum: 02.09.13 22:36

nene, novela zákona 56 účinná od 1,1,2015 tomu ne-přepisování zabrání...nebude žádná odhláška ale bude se to rovnou registrovat na nového majitele, a jen hlupák prodá auto a zůstane v registru zapsán jajko provozovatel...v době kdy za přestupky , povinné ručení či silniční daň je hnán k odpovědnosti registrovaný vovaný provozovatel by to udělal jen hlupák

Datum: 03.09.13 00:51

nu: že to je práce Vaše a Vašeho poslance? :)

Datum: 03.09.13 07:59

můj poslanec se na mě vy***al když jsem mu psal o bordelu v legislativě a o tom co by a jak by se mělo změnit, jinak jsme oslovil celý podvýbor pro dopravu a byl jsem překvapen že jediný kdo se ozval a komunikoval s prostým občanem byl profesor Cempírek kterého jsem ale já nebolil

můj osobní názor je ten, že lidé co platí ekodaně a pak nadávají my měli vlastní aktivitu nasměřovat jinam...jde o porušení rovnosti občanů a vzniklla u nás skupina která v minulosti nemusel nic a druhá která plati musí

a to se neřeší tady, ani silnými an i sprostým i slobvy, ale jinde

Datum: 03.09.13 07:59

mimochodem pořizuji si auta s EURO 3 a vyšší takže ekodaně jdou mimo

Od: laik
Datum: 03.09.13 08:33

Alespon do dalsi novely zakona, kterou se emisni vypalne zvedne az na Euro-4.

Pozn.: Ze by se neco takoveho chystalo, nevim.

Datum: 03.09.13 12:09

ale já vím, když budete všichni svorně volit bursíka a jeho stranu LES, brzy se dočáte různých změn...vím o tom že v minulosti bylo navrhováni i zpolatnění aut s EURO 3...ale ta návrhy zákonů jsou často jako celky vraceny k přepracování...

myslím že je to jedno, české tupé stádo bude plati a platit...

a do státního rozpočtu který je nazýván také krmelcem budou peníze přitékat, a z krmelce pak budou vybrané subjektry žrát a žrát...

Datum: 03.09.13 12:20

nu, nic proti Vám, ale myslím, že v českém tupém stádu máte také své místo :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.