Havarijní pojištění rozpočtem?

Od: Datum: 14.06.13 07:57 odpovědí: 5 změna: 19.06.13 15:39

Dobrý den,

Máte někdo zkušenost s plněním havarijní pojístky?Lze žádat o plnění tzv. rozpočtem?Jde o to abych nevypadal na pobočce jak

trouba - kooperativa-Mám spoloůčast 2000,. v servisu uvedli cenu opravy cca. 16000,. a na netu lze koupit díly plus lak cca za

8000,- plus moje práce odstrojit a zpět.Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.06.13 10:49

trošku mně zaráží to samodoma lakování-fakt na to máte odpovídající prostor a zkušenosti...?!? To nemyslím ve zlém,ale v případě vůbec položení podobné otázky asi zkušenosti moc nebudou,že...obecně nejde říct výhodnější je to nebo to-záleží kdy a jak pro koho)jaká je situace,auto atd.)

Ohodnoceno: 0x

Od: rengea
Datum: 14.06.13 12:04

Jasně, špatně jsem položil otázku.Zarazila mně cena v servisu protože na auti které mám montují jen vše origo druho výrobu ne-

protože nechtějí.Jasně lakovat to bude odborník ale uplně za jinou cenu a ustrojit si to pořídím sám.Jde o chevrolet aveo je ještě v záruce a někdo do mně v noci nacouval př. nárazník je pod spz po celé dýlce prasklí a nastraně sedřený až na černý plast plus rýhy.Origo cena v srvisu dílu je 7500 a replika stojí 1000-1800,.Tak proto.

Datum: 14.06.13 12:55

Dohodněte se s likvidátorem. Lze plnit proti faktuře nebo i rozpočtem.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 14.06.13 13:36

otázka co je origo díl a co "druhovýroba" je jasná-co si nevyrobí automobilka sama(a že toho sakra je-např.altíky,chladiče,světla,kabeláže,snímače,kompresory klima atd.atd.) lze považovat jak za origo,tak i tzv.aftermarket(je to dáno tím co zrovna automobilka nasmlouvá,co má zrovna za výhodnější cenu-takže v dubnu je origem u stejného modelu a motorizace Valeo,ale v květnu už Magnetti Marelli,proto že byl zrovna levnější...) No a k věci-pokud to je takhle,nechte si plnění uhradit rozpočtem,pokud víte,že jste schopen nárazník i s lakem doladit za nižší cenu než v origo servisu(což je drtivá většina banálních tukanců)...

Ohodnoceno: 2x

Od: otakarek
Datum: 19.06.13 15:39

S plněním havarijní pojistky jsem u Kooperativy jednu zkušenost udělal a ta byla současně i poslední, protože následně jsem přešel ke Slavii. Každopádně přeju hodně štěstí a pevné nervy. :)

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.