Čep ramene

Od: Datum: 13.06.13 15:15 odpovědí: 8 změna: 13.06.13 20:57

zdravim... mám dotaz, možná trochu pitomý ale jsem z toho trochu jelen... měnil jsem čepy ramen a je tam ten typ, které se nedají stranově zaměnovat... tzn. je pravý a levý... patří levý čep na stranu řidiče a pravý na spolujezdcovu? protože jsem to rozhodil a zjistil jsem, že pravý čep je na straně řidiče...díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 13.06.13 15:39

Pokud mate auto s levostranym rizenim, tak levy cep opravdu patri na stranu ridice...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.06.13 15:45

díky.. tak to pak nějaký ocas namontoval opačně...

Od: ar*
Datum: 13.06.13 18:26

Já se z některých odpovědí snad opravdu picnu. Levá a parvá strana vozidla se bere a to uplně všude na světě podle pohledu sedícího řidiče. Je jedno jestli je volant vlevo nebo vpravo. "Takže levej" čep na levou stranu a pravej na pravou a je uplně jedno jestli v česku nebo anglii.

Datum: 13.06.13 18:42

já to tak taky beru ale mě to uplně rozhodilo jak jsem to zjistil... tak jsem se raději zeptal.. nedělám to každý den a jistota je jistota...právě tam ty čepy nejsou zaměnitelné.. když se dají naopak tak jsou kola jakoby blíž ke dveřím...

Datum: 13.06.13 18:56

A jak je to s cepem "na stranu ridice" (tazateluv obrat) v cesku a jak v Anglii? Precte se si jeste jednou, co jsem napsal!

Datum: 13.06.13 18:26

Nevím teda stopro,ale osobně si myslím,že zda má pravostranné nebo levostranné řízení je úplně jedno!Levá strana auta je levá ať je to v "anglii" či v česku!Zrovna tak pravá je neustále pravá!

Takže pokud se čepy lišej na pravou a na levou (u mého ne čep, ale zadní silenblok ramene) tak je to jedno,jiné by to bylo v případě že by bylo rozlišení díky převodce řízení-pak má na toto zda je ostrovní či kontinentální vliv!

doplněno 13.06.13 20:30:

Ale dle Vás pkd má auto s pravostranným řízením tak levý jde na pravou stranu, Z vaší reakce to totiž vyplývá*smich*

Datum: 13.06.13 18:54

Zajiste je leva strana vlevo stejne v UK ci na kontinente, ja jen pokracoval v tazatelove obratech "strana ridice" "strana spolujezdce". Nebo si myslite, ze kdyz v CR budete chtit predni dvere na stranu ridice a to same v UK, ze v obou pripadech dostanete leve?

Datum: 13.06.13 20:57

Pokud mate auto s levostranym rizenim, tak levy cep opravdu patri na stranu ridice

Proboha! Jak z tohoto tvrzeni muze neco takoveho vyplynout? Z toho plyne pouze to, ze levy cep patri na stranu ridice jen kdyz je volant (ridic) nalevo, z vety nijak opak neplyne, to jste si domyslel vy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.