Nepovedená oprava - jde se domluvit?

Od: Datum: 11.06.13 18:44 odpovědí: 1 změna: 12.06.13 00:06

Otci "opravoval" skutr jeden chlap který to očividně neuměl a prostě ucvakal , odělal a jinak zbastlil dráty . Výsledek je že skutr nejel. Otec my skůtr dal tak jsem jej dal k opravdovému opravaři který skutr sice zprovoznil jezdí ale nebyl schopen vůbec pochopit kam má zapojit odělaný alarm protože prostě nenašel dráty , jak má nastavit světla když tam chybí šroubky a celkově se divil kolik věci tam chybí. Situaci jsem se rozhodl řešit tak že za tím ničitelem zajdu řeknu mu situaci a řeknu mu že posledním kdo se v tom vrtal byl on a od té doby to prostě nejede a ten alarm a to co zkazil si prostě zaplatí , nechám si vypsat papíry s tím kolik to stojí a on to proplatí jde to takto řešit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.06.13 00:06
avatar

Máte s původním opravářem nějakou písemnou dohodu? Nebo prostě jste jen tak dali skůtr nějakému hňupovi na dobré slovo? Jestli nic nemáte, můžete na něj nastoupit, ale asi se Vám vysměje. S policií tím pádem asi taky nepochodíte, bude to jeho slovo proti Vašemu. Těžko dokážete, že to rozbil on, může tvrdit, že to v takovém stavu už převzal. Tak asi bude nejlepší to dát dokupy na vlastní náklady, maximálně pokud si něco z toho nechal doma, dostat to z něj. Těch pár chybějících drobností snad nebude drahých. Samozřejmě můžete zkusit i jiné metody "vyrovnání", které nelze doporučit.

No ale berte to jako zkušenost do budoucna - tady jde jen o skůtr, dát podobnému neumětelovi třeba auto, mohla to být mnohem dražší zkušenost.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.