K.Herian- KaM autodoplnky.cz, Kolín

Od: Datum: 10.06.13 20:46 odpovědí: 5 změna: 17.06.13 11:12
avatar

Posílám pro informaci,svoji první negativní zkušenost s web obchodem

dne 2.5. jsem si přes web Heureka.cz objednal u firmy Karel Herian - KaM autodoplnky.cz, Kolín , zboží za 3.560 Kč,které jsem uhradil převodem. Od té doby se snažím získat zboží nebo peníze zpět. Majitel firmy nezvedá telefony a přes email slibuje, že objednávka bude vyřízena k mé spokojenosti. Nyní jsem zjistil, že provoz internet.obchodu byl pozastaven.Pokud máte stejnou zkušenost s uvedenou firmou,mohli bychom zkusit exekuci ,nebo je to zbytečné?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.13 20:56

Ty máš v ruce rozsudek soudu, když chceš exekuci?

Nejdříve bych počkal, jak se to vyvrbí. 1 měsíc je docela krátká doba. Když se člověk dostane do problémů, tak to nelze všechno vyřešit během týdne. Máš výhodu, že se jedná o fyzickou osobu. Tam je šance vyšší.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.06.13 08:57
avatar

Po emailu,kde jsem uvedl, že jsem danou firmu a zkušenosti s ní zveřejnil na tomto webu a stejně tak napsal i na heureka.cz, která celý obchod prezentovala se najednou majitel "probudil" a reagoval hned . Dnes ráno jsem peníze měl na účtu. Pochopím, pokud někdo má problémy třeba s dodavatelem některé položky z objednávky,ale nepochopím, že od 2.5. do 11.6. nedokáže sdělit, co se vlastně děje.

Od: kmautodoplnky
Datum: 14.06.13 14:30

Vážený pane, v poslední komunikaci kterou jsme spolu měli, bylo jasně řečeno jak daná situace vznikla. I přesto že nemám ve zvyku řešit tyto věci takto veřejně, v tomto případě se tomu bohužel nevyhnu. Tedy poslal jsem vám upozornění emailem a činím tak i zde - pokud budete ve svém jednání pokračovat a dále se budou podobné texty objevovat na internetu, bude celá záležitost předána mému právnímu zástupci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: milana
Datum: 14.06.13 21:42

kmautodoplnky Vaše jednání je směšné! To, že neplníze sliby, to nevadí, to, že někdo se snaží začít proti Vám podnikat cokolivv, aby Vás dohnal k odpovědnosti, tak to už VADÍ, je to hnusné...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kmautodoplnky
Datum: 17.06.13 11:12

Víte co je směšné? Že nikdo o tom neví žádné podrobnosti, ale všichni jsou schopni podnikatele ihned odsoudit na základě pár vět. Ano, to je směšné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.