Felicie pate dveře viz. foto

Od: Datum: 08.06.13 20:59 odpovědí: 15 změna: 10.06.13 13:22

Zdravim, ma cenu opravovat tyhle dveře na me feldě? Svařečku nemam... Diky za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.13 21:04

Porozhlédl bych se v okolí po vrakovištích a kovošrotech. Určitě by se našlo něco lepšího.

Ohodnoceno: 1x

Od: lukkam
Datum: 08.06.13 21:09

V ponděli jsem to měl davat na STK, jsem to tlačil do garaže a zustaly mi ruce v kufru :D Chtěl jsem to nějak vykutit ještě zitra, abych to mohl v ponděli rano dat na STK, pak nemam čas :///, tmelu a barvy mam dost, ale to asi nebude držet :((

Od: uztobude12*
Datum: 08.06.13 21:12

Tak takový díry tmelem nevykytujete. Jestli to půjde na zkoušku tlumičů, tak to načančat nemáte šanci.

Ohodnoceno: 0x

Od: lakkum
Datum: 08.06.13 21:19

Uvažoval jsem, že bych ze zadu přichytl plech nýtem, tmelem bych to překryl, pak nýty přebrousil a přetmelil.

Datum: 08.06.13 21:33

Netvrdím, že je to neopravitelné. Tak jak říkáte by to třeba šlo, ale bude s tím hodně práce a výsledek stejně jenom krátkodobý. Taková velká plocha opravený kytem stejně časem a hlavně jízdou rozpadne.

Od: bus*
Datum: 08.06.13 21:07

To je neopravitelné a i kdyby, jak to bude vypadat? Nejlevnější je koupit dveře na šrotišti, kde po demontáži aut prodávají jednotlivé díly za pár korun.

Horní část se dá koupit.Končí ve středovém lemu, takže v tomto případě to zasahuje dál.Já bych se ještě podíval pod sklo ze vnitř.Pokud je to zasažené i tam, tak na 100% nemá cenu stím nic dělat..

Datum: 08.06.13 22:33

laminovací souprava na kánoe dokáže skoro zázraky ale asi bych to řešil jinejma dveřma s vrakoviště *smich*

Datum: 09.06.13 01:03

Rada na otázku: nemá.

Jen se chci zeptat, poněvadž vlastním stejný stroj. Kolik má to auto najeto? Moje 175 tis, kolem lemu to trošku kvete, nic tragického, stále to vypadá kompaktní, z deseti metrů neviditelné. Zevnitř pod oknem taky je dírka...

Na trhu jsou také páté dveře celé z laminátu.

Datum: 09.06.13 18:42

Zdravim, prahy a lemy mam celkem taky v pododě. Najeto je 250tis

Datum: 09.06.13 18:45

Dnes jsem měl čas až tet k večeru, tak jsem stihl zatim toto (viz foto) a vypada to, že to chvilku bude držet. Zítra na STK a pak budu kupovatz nějake v dobrem stavu. Snad to dnes stihnu :D

Datum: 09.06.13 19:23

Ja bych ted presto nalepil cernou samolepici tapetu pekne vystrizenou,aby to vypadalo a dal,bych ji i ze vnitr rychle a drzi to a samolepky ma,kde kdo *tanec*

Od: dotazy*
Datum: 09.06.13 21:19

Už to máš, tak asi zbytečná rada... ale taková montážní pěna dokáže také divy a nějaký čas vydrží a nevyplácáš tolik tmelu:)

Datum: 10.06.13 13:22

Jinak pro ostatní, ta lišta se dá dokoupit jako karosářský díl. Třeba v Autodemontu v Horce nad Moravou (vedle hospody). Česká výroba, kataforéza.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.