Testovací jízda - jak probíhá?

Od: Datum: 06.06.13 17:19 odpovědí: 7 změna: 06.06.13 21:01

Dobrý den,

přemýšlím o koupi nového auta. Chtěl bych využít testovací jízdy kterou prodejci nabízejí. Jak taková jízda probíhá? Řidič mě někde vyzvedne a sveze mě, přičemž mi řekne nějaké info o autě nebo mi řekne info na prodejně a pak mi ho třeba na půl hodiny zapůjčí?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.06.13 18:30

zdravím, my když jsme zvažovali koupi auta z autobazaru, tak vyzkoušení auta probíhalo tak, že jsem řídila já, asi půl km po okolí, pracovaník autoservisu seděl vedle a upozorňoval na klady auta při řízení... :))

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.06.13 19:12

My jsme měli testovací jízdu cca 1 km za autosalon, tam přítel, zpátky já. Rozhodně to není o najetí několika kilometrů nebo nedejbože půlhodiny.

doplněno 09.06.13 23:23:

Reakce na Milan01: Každý tady píšeme své zkušenosti, já i Minda. My jsme kupovali auto nové, od prodejce, od kterého už jedno auto máme. Někdo prostě nepotřebuje s fungl novou Octavií jet 50 nebo 100km. Proto mi Vaše věta "nevěřte ženským" dost vadí.

Od: michalb
Datum: 06.06.13 19:21

mám na mysli spíše nový vůz. Autům z bazaru prostě nevěřím. Kdysi jsem stěhoval jednu paní a ta měla právě zapůjčené užitkové auto. Prý to má jako předváděcí jízdu a platí jen naftu. Je to ubec možné?

Datum: 06.06.13 21:01

Správný názor. Při dnešních cenách nových aut prostě nemá cenu jít do ojetiny. Délka zapůjčení auta záleží na dohodě s dealerem, je to zcela individuální.

Od: milan01
Datum: 06.06.13 19:27

Dobrý večer,

nevěřte ženským , já kupoval Fabii v auto Jarov a vyzkoušel jsem asi 4 motorizace a s tou, kterou jsem koupil jsem najel asi 50 km, zbytek okolo 20km, vše je o dohodě, celé testování bylo zdarma... když ptáčka lapají... oni ty předváděcí odepíšou jako náklady na podnikání, ten kdo si řekne o 1 km zkušební jízdy je to jeho věc a hloupost-...

Od: axlik*
Datum: 06.06.13 19:45

Po 500 metrech si myslím, se dalo na tom autě poznat snad úplně vše, po kilometru jízdy už muselo být uplně jasný jak se to auto chová a co je na něm špatně :D :D jako kdyby mě někdo nechal odřídit 500m s autem co si chci pořídit tak ho pošlu do prdele :D minimálně tak cesta do vlastního servisu, za vlastním mechanikem, nechat si udělat prohlídku a zpátky ;) (co se týče bazarovýho auta) u novýho auta bych požadoval minimálně po městě, mimo město, dálnici, auto není rohlík!

Od: milan01
Datum: 06.06.13 19:53

Přesně tak! Některý řenský, nic pro ti Vám tu píši, pan bazárník nás svezl, auto mělo pěkný červený lak, tak jsme si plácli, za volant až po podpisu *zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.