Felicia lpg-koupě

Od: Datum: 02.06.13 11:37 odpovědí: 3 změna: 02.06.13 16:26

zdravím, chystám se koupit felicii na lpg, ale pán nemá certifikát od montáže plynové bomby, tak se chci zeptat, jestli ho při revizi potřebuju a jestli by se nedala někde sehnat jeho kopie. díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.06.13 12:10

Důležité je mít přilohu k TP - vozidla na alternativní pohon.

Pokuď není, tak je možné vystavit revizní zprávu, která ji nahrazuje v plném rozsahu. Musíš se ale obrátit na firmu, která tyto přestavby provádí.

Sám bych ale takové auto nekupoval. Lepší je koupit nepřestavěnou a následně nechat přestavět. Jen málokdo se bude zbavovat auta, které nemá žádný problém a jezdí za korunu na km. :)

doplněno 02.06.13 14:12:

cmelak22>

Očekávám, že pokuď někdo kupuje auto s LPG, tak má velký km nájezd a auto tedy potřebuje. Felicie za 9tis s LPG bude na 99% vrak před rozpadnutím a ještě s propadlou nádrží. Stačí se podívat na inzerci, za kolik se prodávají.

Tím neříkám, že se nedá koupit za ty prachy v perfektním stavu, jen 99% lidí takovou dobrou nabídku nikdy nedostane. Já před 3 lety kupoval Pick-Up 1.3MPI r.v. 2001 za cca 60tis a za 17tis tam dal plyn.

Po 3 letech a ujetí cca 150tis km mě celkové naklady na provoz, včetně započítání amortizace vozidla, vycházejí jen na cca 250tis Kč. Samotná cena zástavby LPG je proto zanedbatelná.

Ohodnoceno: 0x

Od: cmelak22
Datum: 02.06.13 13:22

Pořád je výhodnější koupit auto s plynem než kupovat nový plyn do auta.I za cenu případných oprav.Felicii s LPG koupíš za 9000.Jen samotný plyn stojí namontovat minimalně 14 000

Ohodnoceno: 0x

Od: jen*
Datum: 02.06.13 16:26

nakonec jsem sehnal s kompletními papíry od plynu, po stk, se zaplacenou eko daní, rv. 1998 skoro za cenu přestavby. platnost bomby ještě 5let a jako vylítaný vrak opravdu nevypadá;). Takže děkuji za rady.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.