Jawa 350/640 převodovka

Od: Datum: 01.06.13 12:08 odpovědí: 3 změna: 02.06.13 18:17

Zdravím, položil jsem mašinu na blátě na " nakopávačku " a spřeházely se mi rychlosti, tam kde byla jednička tj, dole je ted nejspíš dvojka a podobně ...

Takže mě čeká půlení motoru, abych se dostal na převodovku, prosím, dal by mi někdo odkaz na nějakou užitečnou literaturu případně na technické obrázky?

Popřípadě, co se v převodovce mohlo stát? Vidlička? Stromeček?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pest®
Datum: 01.06.13 12:13
Doporučuji knížku od Dočkala - Opravy motocyklů, Jawa je tam popsaná komplet oprava motoru. Dá se koupit, starší vydání existují i v Pdf.
doplněno 01.06.13 12:15: Zde bys měl najít vše potřebné http://www.jawamania.info/technika/default.aspx
Ohodnoceno: 0x

Od: jarda3*
Datum: 01.06.13 16:32

V prvni rade bych se podival pod bocni viko, co to udelalo - vetsina mechanismu je tam, uprostred jsou jen kulisy a vidlicky, to uz by bylo horsi...

Od: nu*
Datum: 02.06.13 18:17

bude to řadící vidlička, když to řadí...když bude vyskakovat rychlost, budou to čepové a ozubcové spojky , ale vy te ohoblují až časem...především když se necitlivě používá "poloautomat" bez ohledu na otáčky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.