Opel Astra, problémy s Imobilizérem

Od: Datum: 31.05.13 18:53 odpovědí: 4 změna: 31.05.13 21:08

Zdravím, nedávno jsem sem psal otázku ohledně imobilizéru a Opel Astry.

Píšu navazující otázku, mám Opel Astra 1.7D, r.v. 1996, který má imobilizér. Od auta jsem ztratil klíček. Mám náhradní, kterej pasuje do spínací skříňky a kupodivu má i čip, jenže nenastartuju, jen točím motor. Auto bylo u elektroservisáka, který se zaobírá hlavně elektronikou aut a ten říkal, že sep odívali do motoru a prý tam je něco, co brání přístupu nafty do motoru, ale že to prej není imobilizérem pod volantem ale tím, který se nachází u motoru. Hlava mi to nebere a ani nevím, jaké kroky dále podstupovat, dokážete někdo poradit?

Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.05.13 19:02

je otázka zda je ten čip v klíčku spárován s ŘJ motoru pokud ne nepojedeš

další věcí je jestli tam není něco dodělávanýho nákej tajnej vypinač či alarm nebo třeba ventil na palivo?

pokud by to bylo dodělávaný šlo by to odpojit skus udělat náký fotky

Ohodnoceno: 0x

Od: dezik
Datum: 31.05.13 19:51

No já si myslím, že je právě problém s tím párováním klíčku a motoru. Tam bude asi kámen úrazu. Volal jsem jednomu známýmu a říkal, že by to dokázal spravit, ale za 4 tis. a pokud by vypojil imobilizér, tak taky za 4. tis. Což se mi zdá docela dost. Osobně bych byl pro vypojení imobilizéru úplně, ale nevím jak a ani nevím, jak hledat servis, kde by to dokázali.

Datum: 31.05.13 20:29

skoč někam na nákej opl klub či astra klub a poptej se třeba se v okolí někdo najde za rozumnou cenu

http://forum.cars.cz/opel/viewforum.php?f=10

http://www.club-opel.com/forum

Ohodnoceno: 2x

Od: dezik
Datum: 31.05.13 21:08

Děkuji :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.