Kupní smlouva

Od: Datum: 23.05.13 00:13 odpovědí: 19 změna: 07.06.13 18:05

Dobrý večír především zdravím všechny řidiče. Mám problém prodaným autem ktery sem prodal z hruba před 2 lety, prodal sem ho kamarádovi a on zas dál ježe se mi stala taková nepřijemnost že jsem ztratil kupni smlouvu při stěhovaní , a ted když nastali potíže okolo auta tak sem přišel na to že jsi to na sebe nepřevedl a když sem ho kontaktoval aby mě udelal kopii kupni smlouvy kteoru sem ztratil tak mi to zapřel vse že odemne nic nekoupil atd... mezi tim sem oběhal veškerý ůřady co šli ale nikde sem bohužel nepochodil a ten dotyčný si jezdí na moje jméno vesele dál a stim nemužu nic dělat bohužel poradte mi prosím někdo co stím .

Dodatek už sem dostal pokutu od magystrátu že jsem neudělal odhlašku .

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jarda3*
Datum: 23.05.13 06:10

Tak udelejte duplikat TP a odhlasku, co jineho? Kupni smlouvu nepotrebujete, muze byt ustni.

Ohodnoceno: 0x

Od: honstriha*
Datum: 23.05.13 09:37

Dobrý den predevším děkuji za radu. odhlaska asi nepujde když to mám polopřevodu?

Datum: 23.05.13 09:11

Honzo, pomoc je jednoduchá. Buď vozidlo odhlásíte na prvního kupce, nebo toho kdo s tím vozidlem jezdí teď.

Zajistěte si nacionále kupce a je to OK. Kolik jste platil pokutu?

Od: laybor*
Datum: 23.05.13 09:14

Kopii kupní smlouvy mají určitě založenou v pojištovně ,kde jste po prodeji vozu odhlašoval povinné ručení .

Datum: 05.06.13 20:04

Já teda nevím,ale ani jednou jsem na pojištovnu nedával kopii kupní smlouvy,jen sem jim zadal údaje z TP + RZ a VIN. Pojištovně jě jedno zda máte kupní,pro ni důležité že z vás dostane peníze!

Datum: 23.05.13 12:18

Dobrý den dekuji za radu mám menši pocit jestli se neznáme podle váši foto. No ted k věci nacionále bych měl aleted je otazka kdž je to jen v poloprevodu na mě to by muselo být asi jak vy píšete uplném převodu .

Datum: 23.05.13 12:20

Dobrý den dekuji za radu mám menši pocit jestli se neznáme podle váši foto. No ted k věci nacionále bych měl aleted je otazka kdž je to jen v poloprevodu na mě to by muselo být asi jak vy píšete uplném převodu .

Od: jarda3*
Datum: 23.05.13 13:54

Pokud to mate v poloprevodu na sebe, tak neni co odhlasovat (pokud na nekoho jeste pred vami tak take ne) a uz vubec s tim nemuzete nic delat - auto neni vase. To by me taky zajimalo, za co jste dostal pokutu.

doplněno 24.05.13 08:29:

Tak to je skutecne blba situace, prihlasit nemuzete, protoze nemate auto na ev. kontrolu, takze zadnou zmenu na urade neprovedete... Pokud znate kompletni udaje dalsiho majitele, tak nemusi byt uplne zle - v pripade problemu by melo stacit jej oznacit jako vlastnika, v pripade problemu - pokud by to treba popiral - ale asi rozhodne jen soud.

Datum: 23.05.13 23:10

Tak abych to upřesnil vizidlo bylo koupen autobazaru a oni ho na mě prevedli do polopřevodu a ja sem si vo měl dohlasit ježe vozidlo stalo tak to nešlo bylo rozbite a po opravě sem chvily stním jezdil a pak prodal .Prodal sem ho normalně tak ja sema kupní smlouva ale tu jsem bohužel ztratil a ted nevim jak to vozidlo prepsat ci zrušit jelikož nemam kupní smlouvu a ani auto taky ne takže otázka zní jak dostat moje jmeno z velkeho techničaku pryč abych stím neměl problemi a ti kupujicí semnou nekomunikuji nechteji . Ja mám jen duplikat velkého techničaku .

Apokutu sem platil 1000kc

Datum: 23.05.13 15:49

Střihavka z okolí Jaroměře?

doplněno 24.05.13 08:09:

Ahoj Honzíku.

doplněno 24.05.13 08:10:

Teď mne napadlo, já si jen pamatuji malýho kluka...

Datum: 23.05.13 23:13

Ano te ten pan mladý od ládi střihavky .

Datum: 24.05.13 10:13

No to buda ja ten malý kluk a kmemu případu asi nic neporadíte dalšího,?

Datum: 26.05.13 21:29

Honzíku za 1000Kč pokuty by Ti měli taky poradit, jak to udělat. Bohužel legálně to již neuděláš. Stav se a klidně to probereme o víkendu na chalupě.

Datum: 05.06.13 18:57

dobry vecir mohl bych tento vykend bud v patek nebo v sobutu jak se vam to hodi dekuji za odpoved.

Datum: 05.06.13 19:40

vyber si, jsem na chalupě od pátku

Datum: 07.06.13 18:05

tak treba dnes kolem 19 hodiny slo by to?

Od: nu*
Datum: 23.05.13 16:15

vydržte do 1.2.2015, v tento den budou podle nového zákona všechna auta v polopřevodu ze zákona prohlášena za ZANIKLÁ...prostě se vymáznou..a bude to

Datum: 23.05.13 23:11

To jse vám řekne ale když se neco stane tak odpovědnost jde za majitelem vozidla stejne jako nezaplacene pojistne pokud se nemílím

Datum: 05.06.13 20:07

Tak doložím,že jsem ato prodal a nový kupující nepřihlásil,prodal jsem na základě ÚSTNÍ smlouvy! Nebo napište fingovanou kupní,resp.na skutečného člověka kterému jste to prodal!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.