Pojistka u koupeneho vozu

Od: Datum: 17.05.13 11:30 odpovědí: 5 změna: 17.05.13 21:28
Zdravim. Koupil jsem automobil od pana a je na me odhlasen. Byvali majitel zrusil pojistku. Ja auto budu provozovat az od zari,tudis v zari dohlasim a udelam pojistku. Hrozi mi naka pokuta? Auto ted od brezna stoji. Popripade budu rad za rady,co mam delat dale. Dekuji
doplněno 17.05.13 11:35: Mohu v poloprevodu dat SPZ do depozita?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 17.05.13 12:26

Ozve se ČKP. Obávám se. že pokud nejste v TP tak nebude depozito možné, za této situace lze vozidlo prodat na další osobu.
V TP nejste jako vlastník, takže EK, doregistrovat, depozito nebo uhradit pojištění. Ale už máte prodlevu!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.05.13 19:17

Pokud auto pojistíte ted tak čekejte do měsíce dvou pozdrav od CKP za nezaplacené období asi tedy březen duben vychází to 60.-denně do depozita vám to nevemou pokud nedohlásíte na sebe takže bych doporučil ihned pojistit tu nejlevnější pojistku s CKP domluva není

Datum: 17.05.13 20:18

Udělat evidenční,dohlásit na sebe RZ do depozitu nebo nechat tak ,ale uzavřít PR,a třetí varianta,nedělat nic a CKP zajisté bude za nějaký čas (cca do půl roku po přihlášení nebo po zrušení PR býv.majitelem) chtít po Vás (I když nejprve možná po něm,ale pkd je pís.KS tak on to uhájí lehce a pak půjdou na Vás) příspěvek do fondu ne 60,ale u osobního auta to může být až 80kč/den!Nebo se připravit na tvrdý boj s ckp ,resp jak doložit neprovozování,což se dá vyhrát ale proč tak složitě když to jde jednoduše!

doplněno 17.05.13 22:06:

Mno já bych PR pomocí babičky či dědy nedělal,protože ,ruku na srdce dříve či později (jako milující vnuk raději později) ale stejně zemřou a pak najednou třeba ve 35 bude PR na výši jako 18 letý mlaďas!nevím,to jest můj názor.

To pův tazatel -zkuste některé z portálů,Třeba toppojisteni.cz atd.vyhledavač nalezne. Já si takhle večer po návratu (byl jsem odvézt ještě prodejce auta domů) sjednal PR po síti a díky tiskárně do půl hodiny i plnohodnotnou kopii zelených karet!včetně smlouvy!

Od: ecik®
Datum: 17.05.13 20:42

děkuji za odpovědi... můžu ještě poprosit o radu kde mam automobil pojistit? je mi 18 let a delal bych prvni pojistku...vim bude to drahe... je to Renault 19 chamade R.V. 1991 ... jde to vyřídit po internetu? abych nemusel nekam do pojistovny a cekat fronty? děkuji

doplněno 17.05.13 20:42:

kolik myslíte že to tak bude za měsíc? nebo za nějaké období?

Datum: 17.05.13 21:28

povinné řeš prostřednictvím babičky,dědy-ale tohle vlákno s povinným tu už bylo...Jinak pojistit musíš jen pokud chceš provozovat-nedávno tuším SM nebo Autotip popisoval už i soudní rouzhodnutí soudů ve sporech s ČKP(OS Trutnov,J.Hradec apod.),kde přesně podobné situace-auto stojí na zahradě není provozováno,takže nemusí být pojištěno,tudíž má ČKP smolíka...I soudci jsou lidé a z poměrně velké medializace okolo "praktik" party kápa J. Hradce(ČKP) pochopili,že pokud to neumí řešit ta druhá banda(poslanci),tak holt musí oni jednotlivě u soudních sporech...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.