Výměna ŘP sk.B

Od: Datum: 15.05.13 20:45 odpovědí: 5 změna: 16.05.13 00:55

Do konce letošního roku musím vyměnit řidičák sk. B. Je to ještě ten růžový řidičák. Během podání žádosti na úřadě a čekací doby přibližně 20 dnů budu moci jezdit ještě na svůj starý řidičák a nebo mi ho při podání žádosti ten starý řidičák odeberou? Doufám, že ne. Jinak bych musel začít sportovat a koupit kolo na dlouhé každodenní trasy

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.05.13 20:48

Máte to vcelku jedno vᚠŘP už nel být vyměněn a je tedy neplatný se všemi možnými následky.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.05.13 20:52

To víte že ne. Mám řidičák vydaný v roce 2004 někdy v únoru. Čas na výměnu je do konce letošního roku. Bohužel nikde na internetu nemohu nalézt, zda po dobu žádosti o vydání nového průkazu budu moct jezdit ještě na ten starý nebo ne, ale předpokládám, že mi ho nechají a budu moct jezdit dál, když je stále ještě v platnosti. Jen si tuto teorii chci zde potvrdit.

Datum: 15.05.13 20:58

Tak já jsem pod vaším označením myslel starou skládačku, jiank žádost podejte už teď pak bude ke konci roku problém s termíny, ŘP odevzdáte až při výměně.

Od: nu*
Datum: 15.05.13 21:13

do 31.12.2013

doplněno 15.05.13 21:27:

http://portal.gov.cz/portal/o…can/situace/152/172/6070.html

zkuste chatovat na správných stránkách, na wikipedii si nastudujte jak se používají vyhledávače , i moje 6-letá vnučka je schopna najít na netu to co potřebuje

Od: peprŽ
Datum: 16.05.13 00:55

Starý řidičák vám zůstane až do výměny (převzetí) nového.

Pokud je platný, tak není důvod, abyste jen kvůli podání žádosti chodil pěšky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.