Felda II Diesel -spojková lamela-doporučte

Od: Datum: 14.05.13 22:53 odpovědí: 6 změna: 15.05.13 08:22

Potřebuji vyměnit po 220 000 km spojkovou lamelu-doporučte výrobce a popřípadě uveďte cenu a na co si dát při koupi pozor-je tam snad rozdíl v počtu zubů, nebo tak něco...Zkušenosti oceňuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 14.05.13 23:01

SACHS, LUK, VALEO všeobecně se vyhnout všemu co má název STARLINE. Počet zubů je tuším 18 a průměr má dieslová 200 mm . Snad jsem to nespletl.

doplněno 15.05.13 13:03:

To máte tak andelck®, co hlava to jiný názor. Pokud už bych někam chtěl použít low-end, tak ho dám tam kde je výmněna celkem jednoduchá a nenechá mě to viset na cestě. Výměnu spojkového setu nepovažuji za 1/2 hodinovou záležitost a pokud si to někdo nechává dělat, tak mnohdy za práci navíc dá stejné peníze jako u kvalitní značky napoprvé. Jak jsem ,ale psal je to věc názoru.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.05.13 23:33

Některé věci od Starline nejsou tak špatné. Třeba zrovna spojku do feldy, která už nenajezdí statisíce km dám klidně.:)

A zatím všechny jezdí a jezdí. To kolikrát překvapí(negativně) spíše "značka" , že nevydrží to co dříve.

Od: automechanik
Datum: 15.05.13 03:25

presne tak, starline neco v pohode mam odskouseno , trebas čepařinu od star nedavam ale jinak v klidu.

Od: jarda3*
Datum: 15.05.13 06:41

Vsak on to je taky jen obchodnik a ne vyrobce, do krabicek si necha zabalit kde co od znacek az po sunty, ale rekl bych, ze uz v tom neni dramaticky rozdil.

Datum: 15.05.13 06:53
urcite bych nemenil jen lamelu. Lozisko urcite a zalezi v jakem stavu je pritlacak

Datum: 15.05.13 08:22

spojku měnit jen komplet a to sachs,luk,meyle,valeo

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.