Imobilizér Renault Laguna I

Od: Datum: 04.06.13 11:53 odpovědí: 2 změna: 04.06.13 13:08

Dobrý den.
Prosím Vás o pomoc. Mám Renault Lagunu, r.v. 1995, ztratila jsem jediný klíč a potřebovala bych definitivně zrušit imobilizér. Peněz moc nemám a nevím jak na to. Stáhla jsem si prográmek na vygenerování kódu, jenže bez klíče jen podle Win je mi k ničemu, nechala jsem udělat obyčejný klíč, jenže dokud funguje imo, tak mám zablokovanou nádrž, startér, brzdy, vše. Nejsem si ani jistá zda imo funguje, ale pokud otočím normál klíčem, tak na přístrojové desce bliká kontrolka "servis" a symbol podobný křivce EKG. Když zkusím startovat, tak auto jenom pochrchlává. Myslela jsem, že když odemknu normál klíčem, tak stačí když imo odblokuji zevnitř auta centrálem, ale to nefunguje. Našla jsem i imo a řídící jednotku. Teď jsem ovšem v koncích. Jsem z Mostu, veškeré servisy mi kód imobilizéru podle Win kódu číslo imobilizéru neprodají, imobilizér neodblokují ani totálně nezruší a to ani kdybych před nimi klečela na kolenou. Auto stálo 15.000,-, veškeré dosavadní rady mě vyšly už na 5000,-.
Budu velmi ráda za jakoukoliv pomoc.
Můj email: lindousek@gmail.com*plac*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 04.06.13 12:05

Problém bude, že ve straceném klíčku byl i čip. Bez tohoto čipu to půjde velmi špatně. Jedině navšívit servis Renault a podle VINka nechat udělat nový klíček s čipem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.06.13 13:08

Snad to bude dobré řešení. SDěkuji moc za pomoc, ozvu se jak jsem pořídila.

Přeji pěkný den *pusa*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.