Povinné ručení

Od: Datum: 13.05.13 12:54 odpovědí: 12 změna: 21.05.13 13:04

Ahoj všem,

koupil jsem si v sobotu ráno v autobazaru auto. Jde o BMW e36 rok 1997, obsah motoru 1596, 75KW.

Zajímalo by mě jak si myslíte, že by se to mělo cenově pohybovat. Je mi 23 let. Bonus nemám jelikož je to moje první ručení i auto.

Byl jsem v pojištovně Slavia a chtěli po mě 10,500,- což mi přijde opravdu přemrštěné. Chystám se zajít do Hasičské pojištovny kde by to mělo být něco okolo 7,000.

Ještě mám jeden důležitý dotaz. Pokus v autobazaru povinné ručení odhlasí dnes. Jak dlouhou dobu mám na to abych autu znovu povinné ručení zařídil.

Díky moc.

Martin


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 13.05.13 13:08

Na intu jsou kalkulačky, nabídky. Jinak bych pojišťovny obvolal a dohadoval se ... Pojistit pochopitelně ihned! Končí přece dnes.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.13 13:19
avatar

v podobných případech bych zvolil jako pojistníka(ten co uzavře smlouvu) babičku,dědu apod.-poněvadž ve svých 18,19 letech máš nejdražší možné ručení-a na reakce typu,že si bonusy "musíš vyjezdit"-nemusíš,on ti totiž nikdo nepřidá ani kačku a jako dnes ve všem,jde o prachy(tvoje)...Pojistníkem může být kdokoli svéprávný a zletilý(to jsou jediné dvě zákonné podmínky),nemusí mít ŘP,jakýkoli vztah k autu nebo tobě...Mám obě auta(jedno 2.5 a druhé 1.8) taky na dědu,ročně jesm za obě lehce přes tři tisíce-to je sakra rozdíl,že oproti tomu jaké máš nabídky(za tvé jedno povinné by děda utáhl čtyři auta s většími objemy)...Takže neřeš kde ty a za kolik,ale hurá s babičkou,dědou na pojištovnu(relativně kamkoli) a dnes,max.zítra když ti dnes končí...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 13.05.13 13:30

No joo, a to bude furt shánět dědu, babču + pro ně rizika s tím spojená?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.13 13:36
avatar

jáká jsou spojená rizika pro babču,dědu,to mně fakt zajímá?!?-mimoto,furt sháněním je myšleno,že pujdou uzavřít jednou smlouvu na pobočku a pak někdy jednou jí třeba po prodeji zas ukončit...?!?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nero33*
Datum: 13.05.13 13:22

Mohu jen doporučit, jde to rychle a je to nejlevnější. ;)

http://www.top-pojisteni.cz/p…povinneho-ruceni?phase=data_2

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd*
Datum: 13.05.13 14:21

Jak dlouhou dobu mám na to abych autu znovu povinné ručení zařídil.

- pokud je provozováno, tak musí být pojištěno = nesmí být bez pojištění. To si ohlídejte, aby ČKP nechtěla prachy za nepojištné období (pak je třeba doložit že nebylo provozováno a tedy nebyla povinnost platit). Nejjednodušší je do vyřízení pojistky dát značky do depozita.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.13 15:24

Bez bonusů, psaní smlouvy na pratetičku a podobné, se to dá pořídit okolo 4 500 ročně. Internetové srovnávače říkají pouze to, která pojišťovna dává danému makléři nejvyšší provize (ta vyjde nejlépe).

doplněno 13.05.13 22:15:

maigi.Nechci to moc probírat. Každá pojišťovna má jiné procento provizí. Jestli Vy máte stejné, nejste přímý prodejce pojišťoven. Kalkulačky nepočítají stejně. U každé vychází jiné peníze. Proč asi. Peníze v kalkulačkách neodpovídají nabídce, kterou dostanete na pobočce (na pobočce jsou i nižší)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maigi
Datum: 13.05.13 18:16

Pckop: co je to za hloupost? Teoreticky kdo si může dovolit platit nejlepší provize kalkulačkám? Ty nejdražší pojišťovny. A to jim jako v té kalkulačce uměle nastavíš nejlevnější cenu? Aby vyšli nejlíp? To by nejvíc naštvalo právě ty pojišťovny, jestli by sis takhle vymýšlel, protože pak by se u nich zákazník té ceny domáhal! Vždyť ve srovnávačích to jde rovnou sjednat... Nejde je moc cinknout. Leda bys v textech okolo doporučoval jednu konkrétní, že má třeba lepší servis a služby. Já mám třeba kalkulačku www.povinko.cz a nikde si nevymýšlím, protože jako prostředníkovi je mi jedno, kterou si vybereš, všude mám stejnou provizi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.13 16:44
avatar

kdyz to budes do nekonecka resit pres babky a dedky , tak si nikdy nenajezdis bonus , zkus slavii , nebo takove pofiderni pojistvony , ty to maji nejlevnejsi , jen je pak nekdy problem z nich neco vytriskat

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.13 21:04
avatar

udělejte si pojištění na měsíc.

mezitím si udělejte sken techničáku a zašlete všem pojištovnám, aby Vám udělali cenovou nabídku.

je to práce na 10 minut.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.05.13 00:57

Pojistit nejlépe ihned tzn od zítra máte na to dnešní celý den najít na internetu nejlevnější pojištění zkuste si nechat udělat nabídku od různých pojištoven já použil tuhle a jsem spokojen http://www.klikpojisteni.cz/?utm_source=seznam&utm_medium=search&utm_campaign=KLIK%2B-%2Bbrand

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martinekmartin
Datum: 21.05.13 13:04

POV určitě doporučuju u Slavie, protože časem s bonusem tam budeš platit opravdu málo. Ne nadarmo jde o jedno z nejprodávanějších povinných ručení.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.