Protahování turba - jak moc?

Od: Datum: 11.05.13 22:17 odpovědí: 5 změna: 13.05.13 07:42

Jednou za čas je dobré "protáhnout" turbo aby se spálili saze. Ptám se za jaký čas jak moc protáhnout a jak dlouho protahovat? Až do omezovače?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.13 00:07
Žádný saze. Spíš aby neztuhl mechanismus turba - regulační ventil nebo rozváděcí lopatky - podle typu.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.05.13 10:00

záleží co máš za turbo ale je to dobré občas projet.. záleží jakym stylem jezdíš.. pokud to někdo drží furt v nízkých otáčkách tak to turbo se rychleji zanáší a může dojít pak k zadrhávání lopatek regulace.. do omezovače ro fakt točit nemusíš...

doplněno 12.05.13 13:10:

co ja vím... já to sem tam protáhnu 2-3-4 tak kolem 4 tis...pokud jezdíš dálnice tak to se taky vymete

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.05.13 12:04

Mě jde o to jak dlouho a kolik točit při té projíždějící jízdě +- otáček.

Od: jarda3*
Datum: 12.05.13 22:22

Proste tomu dejte obcas do kopce na dalnici ve strednich otackach podlahu, cili tak kolem 3000 ot plny tah aspon par desitek sec. Pripadne jeste parkrat zmena, at se rozhybe regulace. Taky nezaskodi sem tam prudka akcelerace na jednicku, dvojku - to se da i ve meste.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.05.13 07:42

Díky všem za odpovědi to mi bude stačit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.