1x

FM transmitter - aplikace

Od: Datum: 08.05.13 20:50 odpovědí: 3 změna: 09.05.13 06:59

Přemýšlel jsem o koupi FM transmitteru ( http://www.zbozi.cz/vyrobek/l…ransmitter-s-prehravacem-mp3/ ). Chci se zeptat, zda to nejde nahradit nějakou aplikací na android.

Díky za odpovědi :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.05.13 20:55

Tak pokud tu hudbu chceš chytat na analogovém přijímači tak to aplikací určitě nejde nahradit.Ten transmitter je vlastně vysílač, takže hardware a to aplikací těžko nahadíš.

doplněno 08.05.13 20:56:

Omlouvám se za chybu na konci mělo být nahradíš.

Ohodnoceno: 3x

Od: stek®
Datum: 09.05.13 00:46

Taky jsem sháněl nějakou aplikaci, která by to uměla. Našel jsem jich pár, ale žádná nefungovala a pak jsem si uvědomil, že je to pitomost hledat nějakou takovou aplikaci pro Android. Jak už psal autor " @soltek ", když bys chtěl, aby ti to fungovalo musel by mít tvůj mobilní telefon v sobě jakýsi "vysílač", který by vysílal požadovanou Fm frekvenci. Znám pár telefonů, které v sobě mají zabudovaný "vysílač", který po zapnutí vysílá vaší navolenou frekvenci, ale bohužel už se moc nevyrábí .:( Umělo to několik telefonů od Nokie (hlavně Xpressmusic), ale teď už to telefony od Nokie neumí. Počkej si až bude nějaký obchod vyprodávat nějaký levný krám, který tohle umí a máš to. Já jsem si koupil přístroj za 79 Kč, který vypadá jako klasická Mp3 (ale není to Mp3) a umí vysílat signál na fm. U mě to funguje tak, že zapnu nějakou hudbu na mobilu, zapnu ten FM transmitter, navolím na něm nějakou Fm frekvenci, zapojím ho jako sluchátka do mobilu a už to jede. *smich*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.05.13 06:59
Uměla to třeba N97.
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.