Sedacka fabia

Od: Datum: 02.05.13 22:45 odpovědí: 8 změna: 03.05.13 20:48

prosim vas nemate nekdo zkusenosti s vyvyklanou sedackou u fabie?je to neprijemny pri brzdeni. soused co dela ve skodovce mi velice vykldal jak tma staci dotahnout nejaky sroubyk adat je na loctide,ale prd je to samozrejme v cepech. kupovat druhou sedacku nechci. neni nejaky reseni jak to opravit, me napadlo nejak ty trubky prolisovat at se to k sobe stahne

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.05.13 07:24

S tím zkušenosti nemám, ale levné díly na fabii kupuju na aukru z aukcí.

doplněno 03.05.13 13:42:

A co udělat větší závit a dát větší šroub?

doplněno 03.05.13 20:49:

Nesouhlasím s Vaším tvrzením. Navíc mám FI, mám cca 185.000 poctivě naježděných a nic vymletýho nemám. Pokud se chovám k autu jako prase, tak od něj nemůžu očekávat zázraky ne? Myslím si, že jiné rady, než jste tu dostal už nedostanete. Každopádně to vyvyklání dělá ten spodek sedačky a ne sedačka jako taková, to se dá myslím také vyměnit.

doplněno 03.05.13 21:06:

Tohle jsem našel.

doplněno 03.05.13 21:07:

Jinak se můžete podívat ještě tadyk : http://forum.skodahome.cz/

Ohodnoceno: 0x

Od: fiatbrava
Datum: 03.05.13 14:11

cemu to pomuze? tam neni co dotahovat. mozna by to slo nejak svarit,ale nevim to je takove napytel. ted ji du znova vymontovat a mrknout se jestlit am muzu vrazit aspon papir a vymezit to trosku

Datum: 03.05.13 09:20

sedačky jsou na 4(u některých větších aut na 6) šroubech(vesměs thorx 40) a ty se časem chtě nechtě malinko uvolní,a ve chvíli kdy se trošku uvolní to pak dopadne jako u vás-"viklá se"...Není ovšem nic jednodušího než odplastovat boční krytky sedaček a na obouch dorazech bude přístup ke šroubům,které stačí dotáhnout...(na krev)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.05.13 12:15

rikam,ze sem mel sedacku venku a je to vyvyklane v cepech. srouby byly dotazene a nikdy se mi jeste na zadnem aute nepovolili. takzenevim jake bocni tma co bylo sem dotahl,ale to bylo nanic.

Datum: 03.05.13 17:23

pokud takhle,není problém za pár stovek sehnat jinou sedačku třeba z bouračky apod.,mrknout třeba na aukru apod.

doplněno 03.05.13 17:23:

jakkékoli svařování,rovnání apod. není to pravé ořechové...

Datum: 03.05.13 18:25

To teda problem je,protoze je to nemoc fabii jak sem se docetl lidi to maji vymlete uz pri 60 tis km. ja mma 180 a videl sem fabie co maji 350. navic tam je AIRBAG a chytrej clovek ju nepusti pod litr a je nebezpeci ze to rozsviti kontrolku .takze do toho nejdu.

Datum: 03.05.13 20:27

osobně nejsem fanda koncernu,takže zrovna o tomhle problému ani moc nevím,ale jako vše se dá řešit jistě i tohle,principiálně to bude hodně podobný s čímkoli jiným(pokud tedy zas koncern "neexperimentoval" s cenou)-každopádně zkusil bych nejdřív trošku zalovit třeba na fóru škoda club-pokud to je takhle častěji se objevující problém,už jej spousta lidí řešila a určitě někdo něco vymyslel,jak to levně a konstruktivně řešit-pokud nenajdete,nahodte dotaz-jistěš vám rád někdo poradí i třeba s nafoceným postupem...

Datum: 03.05.13 20:48

reseni je dat sedacky s jinyho auta za kotel prachu a jeste bez funkcnich pytlu. ja sem to podlozil drevem,ale prd to pomohlo. ozelim vyskove staveni stejne nepotrebuju jit nahru ani o jednu obratku,ale pruser je v tom,ze ti kreteni VW tam dali sroubek s hlavickou na 12 hran a ja sme to zthnul torxem a jeden sroub mi zustal vyset v pulce vysrubovani. a jak sem tam tloukl srubovak,tak sem asu zdeformoval zavit tak,ze to z tama uz nedostanu. kdybych tu sedacku mel venku neco vymyslim,ale ted su v haji.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.