Rapid nestartuje

Od: Datum: 02.05.13 08:55 odpovědí: 9 změna: 04.05.13 10:39
cau lidi,venku dost prší a mě nechce nastartovat rapid,zkouším to už celkem dlouho a furt nic:(co by s tím mohlo bejt?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ladaadal*
Datum: 02.05.13 09:03

Vzhledem k informacím, které jsi dal může jít od nedostatku benzínu až po chybějící motor.*smich*

Ohodnoceno: 0x

Od: beatboxer
Datum: 02.05.13 09:24
me startuje rapid pokazdy bez problemu prave,tak se divím že ho ted nemužu nastartovat
Od: ladaadal*
Datum: 02.05.13 09:29

Startér točí? Hází to jiskru, jde tam benzín?

Datum: 02.05.13 09:46
jo všecko vpoho pravě
Od: ar*
Datum: 02.05.13 11:19

" venku dost prší a mě nechce nastartovat rapid " Tak to "šacuju" na vlhké víčko rozdělovaše. Prastará bolest od Š 1000 MB až po první Fáčka.

Sundat vysušit fénem a jedeme.

doplněno 02.05.13 13:16:

honzas1 Konkor není vodivý a navíc odpuzuje vodu, tudíž víčko tak nevlhne. Každý kdo měl škodověnku se s tímto problémem (vlhké víčko rozdělovače) dříve nebo později setkal.

Otázkou je jestli je to starý Rapid coupé a nebo nový Rapid miniochcávka.

Datum: 02.05.13 12:59

mám vyzkoušeno že vůbec není problém ve vlhkosti ale v tom bordelu co se dělá na kontaktech uvnitř víčka... když mi to přestane pálit tak to oškrabu šroubovakem, trochu konkoru a jede se dál.. kdyby byl problem ve vlhkosti tak už mi to asi nejde po tom co jsem všechny kontakty prostříkl konkorem si myslim.. ale třeba by pomohlo nové víčko a palec.. a nebo kecam a je to jen velka nahoda že když to pročistim tak mi zase ožije :D.. všechno je možné

Datum: 03.05.13 19:47
jo bylo provlhlý a ještě jsem oškrabal ten palec a pak chytl na drc:),dnes lilo taky hodně ale nakonec jsem nastartoval
Datum: 04.05.13 10:39
Od: duke*
Datum: 02.05.13 12:32

To musíš mít toho RAPIDa ještě v záruce né? *smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.