Dopravní nehoda

Od: Datum: 30.04.13 18:44 odpovědí: 8 změna: 01.05.13 22:58

Dobry den dnes jsem měl měnší nehodu couval jsem za mnou bylo auto nevšiml jsem si a velice lehce jsem ho tukl vcelku to nebyla žadna věda měl promačli lehounce spz on tvrdil že ma praskej naraznik tak chtěl zavolat policajty nakonej přijela asistenči služba doprvni nehody policie ne sepsali jsme vše během 15 minut oni odjeli do servisu nekam nevim zda jsem neco neudělal špatně ja mam jit stim dokladem to do 3 dnu nahlasit pojištovně a platit pry nic nebudu je to muj prvni incident a posudte sami že nic velkyho mam jen obavy aby namě nevybafl z něčim že mam zaplatit třeba 10 000 za něco děkuji mam pojištovnu čpp

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.04.13 18:46

pokud ta asistencka mela smlouvu s vasi CPP tak je vse oukej , maximalne prijdete o par mesicu z bonusu , takze staci fotky , formular a dat to vasi pojistovne

Ohodnoceno: 2x

Od: berobass
Datum: 30.04.13 19:07

fotky nemam ty jsme nedělali nikdo nepřijela asistenčka nevim zavolali jsme policajty a přijelo auto s napisem dopravni nehody tak nevim snad ok dik za odpověd na mym autě nic

Datum: 30.04.13 19:16

berobass, vy jste jim něco podepisoval? A víte co jste podepsal?

Doufám, že nedopadnete takto:

http://www.autoweb.cz/lovci-n…ko-supove-nenechte-se-ulovit/

Datum: 30.04.13 21:22

nepodepisoval jsem jim plnou moc jak se asi ptate nevim jsem ztoho tedka na nervy podepsal jsem lejstro česká pojistovna záznam o dopravní nehodě v kterem je uvedeno udaje o nehodě pouze jmena učastniku vozidel a popsána nehoda jinak se zde nic jineho nepiše jsem ztoho zoufalej nevite co mam dělat abych se ujistil že jsem neudělal neco špatně? děkuji předem nerad bych abych platil kuli blbosti naky 10 000

Datum: 01.05.13 07:43

udělal jste to dobře, klid... podepsal jste lejstro o dopravní nehodě, to je ok, s tím půjdete na svou pojišťovnu a hrazení nákladů půjde z vaší pojistky, možná vám strhnou pár měsíců z bonusu... nic doplácet nebudete

Datum: 01.05.13 09:43

to minda:to vite mam obavy navic tam mu dali po dobu opravy auto tak mam obavy abych to neplatil to zapujčeni co ja vim jak dlouho si mužou namyslet že budou opravovat uplnej nesmysl jako je vyměna narazniku za 3000

Od: danecekdan*
Datum: 01.05.13 22:52

Pokud si platíte povinné ručení, nemusíte mít strach, že budete platit něco ze své peněženky. Ze zákona musíte ohlásit věc do 15ti dnů, ne do tří.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.05.13 22:58

S asistenční službou bych se vůbec nevybavoval. Učastníkem jste vy a nabouranej. Pokud máte pocit, že vám chce přišít škodu, kterou jste nezpusobil nacouváním, volal bych policii. V životě jsem s nimi neměl problém. protože vy se musíte dohodnout nejen na vině ale taky na tom co jste udělali.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.