Jak probíhá výuka v autoškole?

Od: Datum: 27.04.13 09:20 odpovědí: 3 změna: 27.04.13 13:53

Zdravím,příští týden jdu na svou první hodinu autoškoly a rád bych věděl,jak vlastně výuka probíhá?

Jsou zde nějáké vyučovací hodiny/samoučební plán,nebo musím již vše umět s nástupem do autoškoly?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: auto*
Datum: 27.04.13 09:57

Vyučovací hodiny jsou a to jak teorie,tak praxe. Co se týče toho jestli máš něco umět,tak na to zapomeň.Pamatuji si jak nám lektor říkal:"Jestli jste někdo někde zkoušeli jezdit autem(na motorce) někde na poli,tak rychle zapomeňte,že jste se kdy něco naučili.Nic neumíte a pokud,tak blbě."

Ohodnoceno: 0x

Od: askmenow*
Datum: 27.04.13 11:02

Doporučuji se naučit značky a předpisy, křižovatky atd. předem. U mě to bylo tak, že jsem hned první jízdu po chvíli na parkovišti byla s autem vyvedena do provozu, takže to doopravdy chce znát. Hodiny teorie jsou, většinou to bývá jedna hodina týdně, tam se tyto věci sice vysvětlují, také se učí o údržbě vozidla a podobně, ale logicky nemůžeš už třeba dva týdny chodit na jízdy a pak až se dozvědět, jaká jsou pravidla pro odbočování. Takže se zatím věnuj samostudiu.

Ohodnoceno: 1x

Od: mathers322*
Datum: 27.04.13 13:53

To je jěště v pohodě , já jsem první jízdu nezačínal na parkovišti ale rovnou do provozu ,

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.