Povinné ručení - nezaplacená mezera

Od: Datum: 22.04.13 10:06 odpovědí: 7 změna: 25.04.13 21:29

U povinného ručení na jedno auto udělal kolega administrativní chybu a poslal výpověď pojištovně k 01.03. zatímco nová pojistka začala až 15.03. tedy tam vzniklo nedopatřením 13 dní nezaplaceného období. Auto shodou okolností nejezdilo, je ve stavu oprav a bez STK na dílně, ale i tak bych to chtěl mít zaplaceno. Dá se to nějak zpětně řešit?. Než čekat nějakej flastr od CKP někdy za rok? Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.04.13 10:25
avatar

az ti prijde dopis od CKP , tak si najdi tady co mas napsat za odvolani a dopis , ze auto bylo ve stadiu oprav na soukromem pozemku a nebylo provozovano na silnici...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss®
Datum: 22.04.13 10:32

Jak žádá zákon, prokázat neprovozování.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nu*
Datum: 22.04.13 18:12

13 x 50 plus náklady , náklady klidně 300 Kč nebi i 7500,- Kč

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.04.13 02:45
avatar

Pokud nedáte značky do depozitu pořád musíte platit pojistku. tabulka pro výpočet dení sazby na adrese :

http://povinnerucenisrovnani.…eu/nezaplacene-povinne-ruceni

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.04.13 23:12
avatar

akted = když dané problematice nerozumíš! TAK NEODPOVÍDEJ!

Na změnu pojišťovny lze využít dobu 14 dní - v této době je vozidlo nepojištěné a tedy se nesmí provozovat a ani parkovat na PK. Na těchto stránkách se tomuto tématu věnujeme nejvíc. = http://www.antickp.cz/index/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.04.13 21:46

Mě to stálo za týden nepojištění 1000,- Kč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.04.13 21:29
avatar

Pokud vozidlo nebylo provozováno, nemusíte mít uzavřené pojištění.

Viz zákon 168/1999, §1, ods.2

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.