Ztráta SPZ v polopřevodu

Od: Datum: 21.04.13 09:22 odpovědí: 4 změna: 22.04.13 17:38

Dobrý den, včera jsem ztratil zadní spz. Jelikož auto nemám na sebe dohlasene, tak nevím co mám v první řadě udělat. Jestli dřív auto na sebe dohlasit, nebo vyřídit dřív spz?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tex®
Datum: 21.04.13 09:46

Pokud nemůžete nějaký čas počkat(a nejezdit) a doufat, že se RZ najdou a někdo je odevzdá na úřad, tak Vám nezbývá, než auto nejdříve přihlásit a při tom dostanete nové RZ. U auta v odhlášce, je jediný možný reg.úkon jeho přihlášení a pak event. další úkony.

Za přihlášení zaplatíte 800 .- + příp.eko. Kromě přihlášky budete muset na úřadě napsat čestné prohlášení, že se RZ ztratila.

V příp. že auto nechcete(z jakýchkoli důvodů) přihlásit, není žádná šance dostat nové RZ.

Tex

Ohodnoceno: 0x

Od: nu*
Datum: 21.04.13 20:36

o tom čestném prohlášení bych pomemizoval, jinak souhasím...pkud si necháte vyrobit SPZ iod ěnjaoé firmy která je nabízí na netu, jako třetí SPZ na držák kol, budete mít možná problém získat kontrolní známky z emisí a TP, technikem na STK by měl poznat že na této značce chybí ochranné folie od firmy 3M s hologramy sa bude se zdráhat vylepit je...ma úřadu je vylepí na novou značku při registarci...

Datum: 22.04.13 17:38

nu-už jsem řešil podobné s autem v polopřevodu a až jsem narazil na reklamku,kde mi za 150 udělaly krasavici téměř origo značku,včetně fluorescenčních a hologr.prvků-pak tradá na STK a jak tam technik přilíp známky-nepoznal ani prd...Takže lze,ne že ne(jsme přece v čechách,zemi neomezených možností...*smich*)- pokud chcete auto dojezdit a kvůli eko nedoregistrovávat-je to cesta,pokud chcete na sebe dohlásit,tak jak již zde zaznělo...

Od: buss®
Datum: 21.04.13 20:50

Máte dvě možnosti, oznámit ztracení, odcizení na PČR, ale stejně novou uhradíte. Já bych zašel na OdbDSA, přeregistroval auto na sebe a oznámil ztrátu,a dostanu nové. Ještě je možnost http://www.ztracenespz.cz/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.