Jako zvolit trasu do Ybbs an der Donau v Rak

Od: Datum: 19.04.13 10:17 odpovědí: 4 změna: 19.04.13 11:38

Dobrý den.Zítra musím absolvovat cestu z Kladna do Rakouského městečka Ybbs an der Donau asi 350km a chtěl bych se zeptat zkušených řidič co mají naježděno a trochu znají tyto trasy která je lepší.Obě jsou přibližně stejně dlouhé ale jde mi o "jednodušší" jizdu,lepší silnice,provoz,jednoduchost atd..

Plánovač mi ukazuje 2 možnosti ale vím že někdy jim časy vůbec nesedí a opravdu se dost odlišují osobní zkušenost někoho je 100x lepší

První je Kladno-Příbram-Písek-Budějovice - rakouský Freistadt atd. a Ybbs

Druhá je Kladno-Praha-Benešov-Tábor-Suchdol.n.l-Třebon -rakouský Zwettel atd Ybbs

Nemá někdo náhodu zkušenost která je pohodlnější a třeba i rychlejší


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.13 10:36
avatar

Osobně bych volil raději variantu č.II, tedy přes Suchdol..., zvláště v dopravní špičce není průjezd ČB nic moc příjemného a rychlého.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 19.04.13 10:50

Trošku záleží na tom, kdy pojedeš (např. ve špičkách bývá ´slušně´ ucpaná část Mirošovice - Tábor), ale já doporučuju druhou trasu.

doplněno 19.04.13 11:28:

Oproti dbě před dvaceti lety se výrazně zlepšily silnice (např. mezi Tábotem a Třeboní už to nejsou ty zoufalé nebo krásné - podle úhlu pohledu, okresky), bohužel se několikanásobně zvýšila úroveň provozu - proto jsem psal, že záleží na době cestování - v noci (nad ránem) je to nejpohodlnější, po ránu či k večeru místy děsnej opruz...

Dobře dojeď...

doplněno 19.04.13 11:44:

Colombo - je veliký rozdíl, jestli jedeš na kole nebo autem - tak, jako ty na kole ´pocítíš´ kopce, pocítí řidič na rakouské ´okresce´ (cestě bez poplatků) vesničky - tam si padesátku (nebo i třicítku) dovolím překračovat jen velmi mírně a velmi zřídka, o sedmdesátce před téměř každou křižovatkou mimo obec ani nemluvě... *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rtepp
Datum: 19.04.13 11:23

Děkuju Jedu zítra ráno v 8.00.Druhou trasu totiž dobře znám jezdil jsem jí před 20lety velmi často ale od té doby nic...tak jsem myslel jestli se něco nezměnilo lepší silnice,širší atd..dálnice na ni nehrozí to je jasné s tím ani nepočítám...Budějovickou trasu jsem nikdy nejel tak to tedy nebudu pokoušet navíc bych kvůli ní v Rakousku musel kupovat známku na 50km.

no ok děkuji za pomoc takže jako za starých časů prostě cesta nic moc...

dik

Datum: 19.04.13 11:38

Loni jsem jel na kole trasu Nová Bystřice - Zwetl - Grein a překvapilo mne, kolik ja tem kopců. Představoval jsem si to trošku rovinatější.

V autě ale kopce nejsou tolik cítit, jako na kole.

Pokud jedete bez navigace, tak asi druhá trasa bude jistější.

S navigací bych si troufnul i na první trasu. Tam se dostanete do okolí Dunaje a pak už pojedete po rovině. A většinou pokud je na jedné straně Dunaje dálnice, tak na druhém břehu Dunaje vede silnice bez poplatku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.