Co rikate na tyto brzdy?

Od: Datum: 18.04.13 13:47 odpovědí: 14 změna: 21.04.13 11:11

Dobry den, chtel bych na svoje auto dat nove brzdy...nasel jsem tyto v sade ale je mi podezrela cena.

http://www.cc-autodily.cz/sada-kotoucu-desticky

Co na ne rikate? Mam je objednat? V servisu mi dali uplne jinou cenu - nekolikanasobne vyssi. Tak vaham. dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ladaadal*
Datum: 18.04.13 13:49

V servisu ti taky určitě nenabídli Ferodo, ale něco, co vydrží dál než ze servisu do garáže.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.04.13 13:59

pokud člověk nejezdí okruhy apod.je Ferodo optimální poměrem cena-výkon,takže není se čeho bát(naopak)...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.04.13 14:00

na jaké auto?

Od: axel2
Datum: 18.04.13 14:04

Seat ibiza 1. 2 rok 2003

Datum: 18.04.13 16:58

já bych se feroda nebál měl sem na oplovi na předku a kotouče najeto 75000km pak šlo auto z domu

co se týče servisu tam sou většinou zbytečně předražený*cteni*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.04.13 19:17

Naprosto bez problémů mám od této firmy brzdy na dodávce Mercedes Vito a drží už 4O tis bez problémů,

Datum: 18.04.13 20:04

Dekuji za vase nazory. Kdyby ty brzdy v sade staly cca 2000kc, veril bych tomu vic. Ale asi je objednam, je to risk. V servisu mi nabizely ate nebo zimermann.

Datum: 18.04.13 21:17

tak si je objednej za 2000... stačí najít takový obchod kde je mají za 2000 a neni problem :D jsou to přece jen tvoje prachy..akorat pak je třeba to správně namontovat a taky se k tomu rozumně zezačatku chovat aby nenastal problem.. jinak na tak lehke auto bych se toho nebal...

Od: fiatbrava
Datum: 18.04.13 23:15

boha to jsou lidi. co je podezrely? na dkodovky jsou proste dily levny. tak si kup origo TRW priplat 3 stovky a mas pokoj. ferodo ty zakladni asi nic moc nikdo to nechvali. nevim co mam na predku,ale desticky a kotouce mam vzadu nejaky jakoze sportovni,ale shity myslim,ze s eprodavaji na aurku. brzdi to pekne,ale zvlneny to je jak prase a hlucny. borec velice rikal ja komplet po vymene brzdy a takto akorat budu menit. lepsi raci sjete originaly.

jinak vyvarovat se firme HARD, MAXGEAR kseftoval sme s dilama testoval polsko a cinu a hned se zvlni a je tvrde jak beton neoptrebuje se ale pak pri krizove situaci shori

Datum: 19.04.13 07:01

asi tak nějak... ono takový zlatý střed jsou trw.. jen mám takový dojem že ty desky jsou docela tvrdé, a ten kotouč desky snad ani nepřežije.. ale jinak ok.. já si raději připlatil a dal jsem tam brembo max + trw desky a super..

Datum: 19.04.13 07:45

Ted se mi dostala informace ze si mam priplatit 400kč a koupit zvlast kotouce a zvlast desticky od firmy zimmermann. Co na to rikate? Vidim ze se v tom opravdu vyznate. Ty zimmermanny stoji komplet 1800kč. diky

Od: martinnn
Datum: 20.04.13 20:24

zimmermany ber urco

Datum: 20.04.13 22:03

měly by být taky ok

Datum: 21.04.13 11:11

Konstruoval je Jára Cimrman, tak musí být O.K.!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.