Skútr nestartuje

Od: Datum: 14.04.13 22:40 odpovědí: 5 změna: 15.04.13 21:54

Zdravím. (píšu přes přítelkyni co je tu zaregistrovaná...)

Problém je nutno první shlédnout..

Mám skútr SpeedJet 50ccm...a nechce jet, proto žádám o radu...Myslím si že se to někde dusí nebo co...co bych měl zkontrolovat a hlavně kde to najdu...už jsem dostal radu ,že bych mě zkontrolovat karburátor vzduch...ale kde to já už nevím...vím kde je vzduchový filtr...ten umím vyměnit ale co dál? Díky za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 14.04.13 22:55

Opravdu to bude karburátorem. Buď je tam po zimně tochu vody a nebo je ucpaná hlavní tryska Na volnoběh to jde, takže ta je OK. Každopádně rozdělat a vyčistit. Bohužel ke "karbci" je šílen přístup, je pod tím plastovým krytem. Na levé starně, od zadního kola je vidět.

Ohodnoceno: 0x

Od: niikolqa*
Datum: 14.04.13 23:20
Ok , skútr byl přes zimu v garáži... Snad to bude jen tím + koupím tu novou svicku protože ta stará už pomalu odchází ještě dotaz, když oddělám karburátor tak co tam mam vidět a hlavně na co si dávat pozor? Díky
Od: pest®
Datum: 14.04.13 22:57
Začal bych vzduchovým filtrem, pak palivo jestli stíhá dotýkat a vyměnit svíci.

Od: mechous
Datum: 15.04.13 18:29

Začněte tím, že vyndáte karburátor, vyčistíte ho, a vyfoukáte stračeným vzduchem. vyčistíte filtr, date novou svíčku,poté musí jet

Datum: 15.04.13 21:54

má to automatický sytič a memrámovej podtlak? tohle rádo zlobí

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.