Felicia EGR, Severní morava?

Od: odpovědí: 5 změna:

Zdravím , našel by se tu někdo ze severní moravy kdo by dokázal zaslepit ventil EGR na felicii 1,9D?

Trumpetky bych už si vyndal sám

doplněno 14.04.13 17:10:

nebo alespoň návod jak na to...

5 odpovědí na otázku

 

 


0x

mrkni na fórum škodovek-na Oktu apod.je tam přesně návod,ale Felda měla ještě mechanický-prvni generaci(nejsem si jist,u Feldy jsem nikdy neřešil)...Takhle otevřeně ti to tu asi nikdo nepísne...

Běžně tenkým plechem přímo na výfukové koleno v místě připojení trubky. Sice tento dotaz není aktuální ale dělal jsem to také a pak jsem záslepku raději sundal. Z výfuku to smrdělo jinak po zaslepení než před tím.

 


0x

Lenže len zaslepenie EGR ventilu nepomôže,je to potreba ešte softwerové upraviť v riadiacej jednotky,lebo sa zmenia tlaky v turbe.


doplněno 09.04.16 14:00:

Cenono nový nieje moc drahý a problém s emisnou kontrolou nebudete mať: eshop.autopela.sk/...

Píše se o autě Felicia. Tak ta určitě nemá Softwarově kontrolovaný EGR ventil a turbo naprosto jistě nemá nijak ovlivněné tlaky. Proč poskytujete nesmyslné informace?

Je vhodné odmontovat celý EGR i s trubkou, nechat celý komplet namočený v Servošamponu s pořádným vyčištěním, pak pořádně opláchnout, vyfoukat stlačeným vzduchem, namazat pohyblivé části a funguje zase dál.

Jinak se nic v provozu nemění.


doplněno 10.04.16 10:38:

Jak jsem psal: naprosto jistě nemá turbo ovlivněné tlaky, protože už podle názvu 1,9 D tam turbo není. Ale třeba si ho někdo v zahraničí namontoval. Kdo ví?

 


0x

Felicie 1.9D ZADNE TURBO NEMA !

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]