Projdu STK?

Od: Datum: 06.07.15 00:48 odpovědí: 11 změna: 07.07.15 14:40

Dobrý den

Mám na auě víceprvkovou zadní nápravu, která má vymlácené silentbloky. Mechanik řekl, že na STK neprojdu, co si o tom myslíte? U tohoto typu vozu se totiž musí měnit skoro celá zadní náprava, protože silentbloky se prodávají pouze s příčnými rameny. Auto je jinak ve 100% technickém stavu.

Děkuji Vám


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.15 01:20
avatar
Kdyz to rekl tak co mame rikat my?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.15 04:26
avatar
Proč jste do 100% auta nechal namontovat ty vymlácené silentboky?! Mohl jste mít perfektní auto!
Je tady rozpor!
Na vymlácené silentbloky je potřeba najezdit poměrně dost kilometrů po špatných cestách. Takové cesty u nás máme. Kilometry také není problém naběhat.
Nevíme ovšem, jak jste dokázal vše ostatní neopotřebovat?
Myslím, že na Stk bude ještě více překvapení a procenta půjdou dolů.
Mechanik to viděl. Jeho vyhlášení se zřejmě týkalo jen těch Sbloků. Dejte mu možnost vyjádřit se k celkovému stavu. Buď klamal o blocích, nebo bude klamat o zbytku auta.
Kolik má auto najeto? Kolik let? Kolik lidí vozilo najednou? Nebo ty silentboky jsou poslední, co ještě nebylo výměněno?
Ohodnoceno: 1x
 
Od: radekradeczech
Datum: 06.07.15 12:14

Dobrý den.

Ne, asi jsem se špatně vyjádřil. Nenechal jsem si na auto namontovat vymlácené silentbloky, ale auto prošlo před pár lety generální opravou, bylo skoro celé rozebrané, jen na zadní nápravu se nesáhlo, protože díly na ní jsou hrozně drahé. Je to sporťák v kraje 90.let, fakt krásný kousek, nádherně zachovalý, jen má vymlacená zadní ramena a ty stojí 27tis celkem, což je obrovská částka. Autu nic není, je zcela pojízdné, zachovalé, jen ty silentbloky, proto je podle mě zbytečné, aby mě vyhodili z stk. Asi se pokusím sehnat přes někoho známého technika na stk a za symbolickou odměnu ho poprosím aby mě nechal projít...

Datum: 06.07.15 12:35
avatar

Je zbytečné aby mně vyhodili jen skrze ty silenbloky-a vy víte že to není vážná závada?Od toho je technik a Vy pak máte ne dvě jak psal Buss ale 3 možnosti-projdete,projdete na 30 dnů ,neprojdete a budete muset na odjezd z STK vzít odtahovku!

Ještě doplnění-když máte na opici-musíte mít i na banány!Pokud nemáte na údržbu daného auta-kupte méně náročné na údržbu a tohle prodejte!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 06.07.15 09:38

Já si myslím, že to nechat na technikovi STK. Oni rozhodují. Jsou dvě možnosti ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: peter*
Datum: 06.07.15 21:29

když jsem byl naposledy na STK tak kontroloval na takovym tom hejbacim stole jen přední nápravu, zadní skontroloval jen pohledem když byl pod autem tekže i kdyby vzadu vůle byli tak by na ně nepřišel.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.07.15 22:04

I tak máš slušnou šanci, že projdeš. Na STK měří jen mezní hodnoty, třeba se tvé auto po protřepání do limitu vejde a budeš mít jen malou závadu. Pokud nezkusíš, nebudeš vědět.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: asd1
Datum: 07.07.15 09:38

STK zadní nápravu moc neřeší, jen brzdy a korozi. Zkus a uvidíš. Nejsnadnější je zadat vyřízení TK servisu.

Silentloky většinou jdou přelisovat. Je s tím práce, ale nemusí se kupovat celá ramena...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radekradeczech
Datum: 07.07.15 13:11

Bohužel na tento vůz se prodávají jen celá ramena a pouze jako originální díl, proto je zde ta cena vysoká a tudíž s tím takto laboruju... Tak uvidíme...

Od: radekradeczech
Datum: 07.07.15 13:12

Tak hodně lidí se zde shodlo na tom, že si toho možná nevšimnou a nebo to dokonce ani zkoumat nebudou. Tak uvidíme.

Od: ju®
Datum: 07.07.15 14:40

nejlepší bude když zajedete na STK a necháte si udělat prohlídku vozidla - není to STK a mám dojem že to stojí 400,- a budete vědět,...

pokud už hoří termín na STK tak máte dvě možnosti - ANO - NE...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.