Simson s51

Od: Datum: 09.04.13 20:05 odpovědí: 9 změna: 09.04.13 22:54

Zdravím, chctěl bych se zeptat a poprosit o radu, když jedu a pustím sytič, tak se mi simson začne dusit a chcípe.. Co by to mohlo být? :)... Díky za rady :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 09.04.13 20:18

jde o to co myslíte slovem pustit, sytič má obohatit směs, ale bude tam asi jen starý benzin

Ohodnoceno: 0x

Od: koblih
Datum: 09.04.13 20:29

benzín je asi 14 dní starý... Takže to by mělo být v pořádku..

Datum: 09.04.13 20:43
Pustím sytič znamená zapnu sytič nebo to znamená - dokud ho držím jedu a když ho pustím tak se to zadusí? Bude problém s přívodem paliva. Stačí třeba ucpaná dírka v zavíracím ventilu nebo sítko benzínu. Mohla by být i voda pod plovákem karburátoru.

Datum: 09.04.13 20:47

dokud držím jedu... voda tam není, všechno sem čistil, karburátor sem kupoval nový...

Datum: 09.04.13 20:38

pustím sytič, jakože ho vypnu (nebo jak to říct jinak než vypnu nevím :D )

Od: ladaadal*
Datum: 09.04.13 20:48

Mě to kdysi dávno podobně blblo a nemohl jsem na to přijít. Nakonec, když jsem rozdělal karbec, uvnitř je ohromnej šroub na plochej šroubovák a ten byl totálně vyšroubovanej. Stačilo utáhnout a jel jak drak.

Může být i přicpaná tryska, vyčistil bych to komplet, po zimě tam bude plno usazeniny z benzínu a mírná koroze hliníku.

Od: binger*
Datum: 09.04.13 21:30

Když je vše v pořádku(karburátor), muže to přisávat falešný vzduch.Přisávánim se ochudí směs a nejede to normálně.Na sytič

je obohacená tak to jede.Každý hledá chybu vždy v karburátoru,ale nemusí to být tak.

Datum: 09.04.13 22:41
Já takhle rozdělal celý vedení paliva až po válec na pionýru snad desetkrát a blblo to furt. Na vině bylo gumový kolečko v zavíracím ventilu. Ta mrcha se o fous pootočila a dírky pouštěly míň benzínu.
Taková blbost ale než na to člověk přišel . . .

Od: binger*
Datum: 09.04.13 22:54

Směju se,mně se stalo že se přiucpal průchozí filtr a tak to nedodávalo dost paliva do plovákový komory Taková blbost ,že.Trvalo to 14 dní než jsem na to přišel.HI.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.