Auto do 10.000 kč

Od: odpovědí: 12 změna:

nejakou dobrou stranku na levny auta?

12 odpovědí na otázku

 

 


0x

Za 10k se Ti brzo rozsype...


podle toho jak se o to auto straráš

sauto.cz

sbazar.cz

Inzertních serverů je opravdu mnoho. . .

Když se o auto někdo stará, určitě ho nebude prodávat za 10.000,-...

 


0x

Bazos

doplněno 06.04.13 21:54:

Tak dulezite je sehnat auto s uz zaplacenym ekovypalnym... A sehnat se urcite da, chce to trpelivos a hlavne inzerci primo majitelu, bazaru by se to muselo nechat zadarmo aby to bylo za tyhle prachy.

 


0x

10.000,- Tě bude stát jen ekodaň na auto za 10.000,-


ja hlavně zhanín nějakýho 3 golfa

Tak to je dobrá volba. O trojkových Golfech je známo, že bývají většinou po důchodci z Německa, který s ním jezdil jen na nákupy, nikdy si je nekupují různí pubertální závodníci a zásadně nikdy se u nich nestáčí tachometry :) Takže ty trojkové golfy s TDI jsou prakticky nejetá nová auta, vždy nebouraná a nic se na nich nesype, samozřejmě.

No ale vážně. Za 10 tisíc bude auto velmi opotřebované ať už to bude cokoliv. Takže to chce typ na který není složité a drahé sehnat ND a spotřební materiál - vysype se tam něco zaručeně - a které není složité opravit. Takže vzít nějakou udržovanou Feldu, Seicento, Matiz, prostě cokoliv co bude vypadat v rozumném stavu a nebude to nějaká velká žravá popelnice. Hledat tak, že si na inzertním serveru setřídíte auta podle ceny.

jako puberták jsem si ho koupil cca před 16.lety

 


0x
avatar dabel

za 10 litrů bude v dobrým stavu tak nákej favorit a to si ještě nejsem jistej

jinak tady sou náký vozy inzertexpres.cz/...

 


0x

Do 10 tisíc se buď koupí škopek s propadlou nebo končící technickou (většinou technickou už neprojdete).. Málokdo bude prodávat auto v dobrém stavu , s platnou technickou za takovou cenu. Já teď koupila za 5000 Peugeota 306, zaplacená eko, technickou majitel neprošel, ale protože se v autech pohybuju, tak do těch 10 tisíc vlezu v pohodě i s opravou a kastle je téměř bez koroze. Ale rozhodně bych ho neprodávala za takovou cenu. Ale pokud to takhle budete kupovat vy, třeba s malou vědomostí o autech, můžete snadno naletět a koupit sice auto do 10, ale dalších 10 do toho nasypete. A raději koukejte po feliciích, golfy se drží s cenou poměrně vysoko.

 


0x
Náhodou zrovna prodávám Ibizu za 10.000, která rozhodně není ve stavu, že by se měla rozpadnout, spíš naopak. Technická stará 4 měsíce, komplet nový brzdy, na rozvodech najeto 10000km, novej olej,... nesmrtelný auto spolehlivý, který by mě aji přežilo;) Kdyžtak napiš...

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]