Poznej minivan/MPV

Od: Datum: 05.04.13 04:13 odpovědí: 9 změna: 06.04.13 01:40
Pozna nekdo s jistotou tohle MPV/minivan? Zda se mi, ze na masce vidim znak Renaultu a podle seznamu jejich aut to vypada, ze by to mohl byt Espace III.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.04.13 06:38

Jak říkáš.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.04.13 11:55

jo stropro to je espace

Ohodnoceno: 1x

Od: espace
Datum: 05.04.13 12:20
,p>Diky vsem za pomoc. Takhle zvenku ten Espace vypada fakt suprove. Ta barva se mi take moc libi. Wikipedie ale pise neco o nestandardnim interieru, takze to bych musel v pripade zajmu nejprve poradne okouknout, jestli by mi to vyhovovalo.

Jeste jednou teda obema diky *palec*

Datum: 05.04.13 18:31

Jen doplním předchozí dvě správné odovědí . Není to minivan ,na to je to moooc velké auto,minivan je třeba opel aquila (nwn zda správně!) Espace je MPV ,dokonce v první generaci dle motorostických novinářů jeho 1. generace je zakladatel třídy MPV

Datum: 05.04.13 20:05

Tak tak,první generace Espace (1984) je průkopníkem kategorie MPV:)

Datum: 05.04.13 20:20

jen doplním-v Evropě,japonci už koncem 70.let mastili-ted si nevzpomenu na název,ale něco jako Toyota Previa,resp.předchůdce...A jinak k tomuhle Espace-zvenku je fakt pěkněj(je to ale individuální) a zvenku v laminátu,ale pozor na vnitřek-budíky uprostřed,před volantem schránka...,je to teda o zvyku-mně to docela trvalo-přivezl jsem si tenkrát 3.0 V6 v manuálu(raritka) za hubičku i s plynem no a vždycky když jsem si zpočátku sednul dovnitř(nebyl jsem zvyklej),tak říkám dobrý,kárka super,za super kačky,tak hold budíky uprostřed...

Datum: 06.04.13 01:33
Není to minivan ,na to je to moooc velké auto
Takhle na obrazku to vypada velke zhruba stejne jako typicky americky minivan (napr. Dodge/Plymouth Voyager/Caravan, ...).
Datum: 06.04.13 01:40

Tak Wikipedie ma dokonce cely clanek na tema minivan vs. MPV vs. Espace.

Espace je povazovan za "maly" minivan (tzv. compact MPV).

Od: danecekdan*
Datum: 05.04.13 22:01

Z tohoto úhlu pohledu se nedá poznat, jestli je to Espace nebo Grand Espace. Espace je velký, Grand Espace parník. Každopádně pořádně prohlédnout spodek - prahy, příčníky atd. atd. - tam mají tyhle auta "achylovku"...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.