Přechlastana škodovka

Od: odpovědí: 11 změna:

jak vám startuje přechlastaná škodovka,máte problémy ji pak nastartovat?

11 odpovědí na otázku

2x

Pokud je škůdka přechlastaná, tak pomalu sešlápnout plynový pedál nadoraz a startovat. Při pomalém sešlápmutí nám akcelerační pumpa nepřidá moc benzínu a díky otevřeným klapkám se válce dříve vypláchnou od přebytečného paliva...

a přechlastává se vám škůdka často,nebo mín?

Už nemám, ale jezdil jsem soukromými i služebními škůdkami od Š1000MB přes Š100L a Š105SP po Š120L, a všechny v tomhle byly hoooodně podobné...

Při pomalém sešlapávání plynu akcelerační pumpa nestříká vůbec...

Škůdka se neuchlastává nikdy, pokud se to se sytičem umí a karbec funguje jak má.

doplněno 01.04.13 15:32:

;)

0x

Ale jediný problém je,chvíli počkat,a dále točit motorem ale zásadně se ubránit šlápnout na plyn.Pokud se nevybije baterka,start se podaří.

JABRAKA

uchlastava se ti často?

0x

Thome, tuto otázku sem píšeš už poněkolikáté, to samé tu bylo snad každý týden od užvatele schademan (nejte jeden a ten samý?)

Škodovka SE nepřechlastává, tomu musí někdo pomoct.

Takže píšu znova:

Za studena (tím myslím motor o teplotě okolí, hlavně po ránu) - napumpovat AC pumpičkou, vytáhnout sytič, 5x prošlápnout plyn, startovat.

Za tepla (od teploty motoru cca 40°C výš) - NA NIC NEMAČKAT, NIC NEVYTAHOVAT, STARTOVAT.

Pokud nechytá, NĚKDE bude problém. Když mi nechtěla chytat zahřátá stopětka, vyměnil jsem svíčky a bylo to OK. Pokud ti to nepomůže zkoušej/hledej dál.

Je potřeba najít a odstranit problém a né se pořád ptát na to samé dokola ;)

ok zkusím díky;)

dnes jsem startoval škůdku podle tvych rad po týdnu a chytla už na po čtvrtý kamo,je fakt že ráno bylo dost vlhko

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]