Honda mtx 80 ( startování )

Od: Datum: 31.03.13 17:13 odpovědí: 5 změna: 31.03.13 21:00

Zdravím . Mám takový menší problém s hodnou mtx 80 když ji nechám dýl stát pokaždé ji musím tlačit třeba přez noc to chytne až tak po 100 metrech tlačení .. pak když je zahřátý motor chytne na drc uplně krásně i třeba po čtvrt hodině ovšem jak schládne musím zase tlačit ale to už stačí kousek a chytne hned , nevíte v čem je problém? Mám tam i sytič , takový " drátek " kterým se dá otáčet a nebo povytáhnout ale když ho pustím vjede zpátky , nevíte jak funguje? Nebo to může být třeba baterkou? už si nevím rady . Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.03.13 18:56

sytič je právě na ty studený starty,měl by se vytáhnout a bez plynu by to mělo čapnout pak pomalu pouštět

Ohodnoceno: 0x

Od: lukas233*
Datum: 31.03.13 19:50

To právě nejde

Od: ladaadal*
Datum: 31.03.13 19:57

To je karbec? Typoval bych to na vyčištění po zimě. Důkladné. Něco podobného mi dělá Yukina každé druhé jaro. Stačí pořádně vyčistit a jede jak pila.

Od: lukas233*
Datum: 31.03.13 20:26

Vyčistil sem vše , karbec , svíčku , ta hází parádně jiskru ale stejně nechytne

Datum: 31.03.13 21:00

co simeringy na klice nejsou už po smrti a nesajou vzduch okolo kliky,pak když se ohřejí lépe táhnou a chytá to

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.