Ofuk čelníbo skla

Od: Datum: 04.12.16 18:57 odpovědí: 1 změna: 07.12.16 10:47

Zdravím, nefouká na čelní sklo u Mondea Mk 2. Pokud přepínám polohy tak jde slyšet změna, nejakej zvuk. Na nohy nebo na obličej fouká, ale na okno nic. Mám tohle ovádání https://www.google.cz/search?q=ovl%C3%A1dac%C3%AD+prvky+klimatizace+ford+mondeo+mk2&biw=1536&bih=731&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjw8_-qi9vQAhXTbZoKHXbNBEQQ_AUIBigB&dpr=1.25#tbm=isch&q=ovl%C3%A1dan%C3%AD+klimatizace+mondeo+mk2&imgrc=jsh_C9zcWL10oM%3A

Zkusil jsem projít nějaký fora ale neneašel jsem co potřebuju, asi jsem špatně hledal. Jen, že to je někde elektricky někde podtalkově ty klapky, ale jak se k tomu dostat atd. Nebo kde co posundávat, třeba nějaky fota. At vím kde jít a nerozebíram kdo ví co ...

Kde by mohl být zakopanej pes? Jak naschval ted v zimě...

Děkuji za pomoc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 07.12.16 10:47

Ford a jeho ovládací panel pro topení - to jsou jasné problémy. Je to jeho největší kurvítko obecně. Budete potřebovat servis a hodně peněz na opravu - nebo se pokusíte sám dohledat problém, demontujete kompletní palubovku a se štěstím po složení zůstanou jen dva díly navíc...

Demontáž palubky doma v garáži nedoporučuju, jezdit bez ohřevu čelního skla také - lze doporučit opravdu jen servis, který to bude den demontovat a hledat problém...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.