Mycka OMV Top Wash

Od: Datum: 29.03.13 12:44 odpovědí: 3 změna: 18.08.14 10:42
Mate prosim nekdo zkusenost s myckou OMV Top Wash? Jestli je setrna a pokud mozno jestli mate i cenik. Chci nechat umyt auto po zime, rucne nemam moc kde, tak bych mu chtel doprat ten nejlepsi program na OMV, pokud to nebude stat litr :-D Dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ecik®
Datum: 29.03.13 13:00

myslím že dáš tak 300 a bude ten nejlepší program ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.03.13 15:19

žádná myčka nenahradí(o šetrnosti nemluvě) ruční mytí-je to podobné jako s ruční výrobou aut (Aston Martin,Rolls,Lambo atd.)-i sebelepší robot "nestíhá"...

Od: marketa1234567
Datum: 18.08.14 10:42

Včera jsem již podruhé navštívila myčku u OMV na Strakonické, Praha Malá Chuchle. Už podruhé jsem se tam "zasekla" - tj. uprostřed programu se vše zastavilo a nic to nedělalo. Telefonem jsem zavolala do čerpací stanice (nemohla jsem vylézt, vedle auta byly kartáče) a požádala obsluhu, aby s tím něco udělala. Když obsluha přišla, stáhla jsem okénko, abych vysvětlila, co se stalo. Místo jakéhokoli slova pán z obsluhy spustil opět kartáče, tj. mi to ohodilo vnitřek auta i mě. Zavřela jsem okénko a doufala, že už to bude fungovat. Omyl... Opět se kartáče zasekly. Po dalších pěti minutách jsem zatroubila, protože už jsem vážně nevěděla, jak dát najevo své rozladění. Nakonec bez jediného slova (tentokrát už jsem okénko neotevřela) spustili program znovu. Auto bylo celkem umyté, ale špatně vysušené, byly na něm fleky od mýdlové vodě a puch žumpy, jak někteří zmiňují byl cítit i vevnitř. Takže - příště si taky dám tu práci a auto si umyju sama. Do OMV Strakonická už NIKDY!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.