Audi nestartuje proč?

Od: Datum: 27.03.13 08:02 odpovědí: 8 změna: 27.03.13 14:30

Dobrý den mám dotaz, mám audi A3 r.v.96, 66kW, s autem nemám žádný problém až na jeden. Nemůžeme přijít na to proč při prvním startu naskočí až na po 6-7 a ještě tak, že chvíli jeden jen na 3 válce ale pak si přidá a srovná se,při dalším startu naskočí hned a bez problémů. Já vím je to diesel ale chci přijít na to čím to je abych měla už klid . Děkuji Vám za všechny rady :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.13 08:05

těch možností je x,třeba žhavení(relé),pak třeba vstřik atd. atd.-nejdřív k někomu,kdo umí zacházet s diagnostikou a pak z pár možností až konkrétně řešit...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.03.13 10:15

Stalo se mi to samé u více naftových aut,vždy to bylo spojené se žhavením jak píše rádce výše.

Od: girlong
Datum: 27.03.13 10:59

Žhavičky jsou zkontrolované a plně funkční, ty mě napadli jako první...

Datum: 27.03.13 11:31

samotné žhavičky třeba být problémem nemusí-něco je ovládá(relé) a to často "stávkuje"...,ale je to bez diagnostiky plácání do vody...

Datum: 27.03.13 13:23

já bych to viděl na padání nafty

Datum: 27.03.13 14:24

takže čerpadlo? ;(

Datum: 27.03.13 14:26

Ale kdyby to bylo čerpadlo tak by to padalo pořád ne?

Datum: 27.03.13 14:30

to nemusí být čerpadlo začni kontrolou nebo rovnou výměnou přepadových hadiček dále kontrola hadiček od nádrže přes filtr až k čerpadlu pak se uvidí*cteni*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.