Autoškola Mohelnice- kterou si vybrat?

Od: Datum: 19.03.13 20:20 odpovědí: 4 změna: 06.05.13 18:36

Zdravím, je tady někdo z Mohelnice nebo okolí a dělal tam autoškolu? Za půl roku si chci začít děla řidičský průkaz ale nevím, kterou z místních autoškol si vybrat. Proto bych chtěl poprosit někoho kdo sněma má zkušenosti a řekl by mi názor na tyto autoškoly.

Předem děkuju za rady a doufám, že se tady někdo najde :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: huuuuuu
Datum: 20.03.13 19:08
Pokud je to Mohelnice u Olomouce tak urcite autoskola Pegas. Sam jsem si tam delal ridicak na auto. Sice trosku drazsi ale nemohu si stezovat. Ani na teorii nemusis chodit coz mi plne vyhovovalo. A vyber si jednu ze dvou instruktorek pokud chces skupinu B si delat. Je tam i instruktor chlap ale ten jezdi hlavne motorky. Takze modra Fabie a nemas problem. Nejvetsi pohoda.
Ohodnoceno: 0x

Od: ironman
Datum: 10.04.13 20:01

a můžu se zeptat jak dlouho přibližne kurz trvá? Ale předpokládám, že to bude asi všude stejné nebo podobné ať už je to Mohelnice, Praha nebo Ostrava :D

Od: lama1
Datum: 21.04.13 22:25

cca 2 mesice zalzi na intezite jizd

Od: danxm
Datum: 06.05.13 18:36

Ahoj jsem autoškolák z Olomouce a nabízím ti autoškolu v Olomouci za stejnou cenu,jako bys měl v Mohelnici,přijedu vždy pro Tebe a zas Tě dovezu domů,zajiješ semafory,nebudeš se bát tramvají a zvykneš si na městský provoz,tel.na mne 604 969 472,nebo autoskolamikulka@email.cz *placni*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.