Nejdou otevřít zadní dveře

Od: Datum: 10.03.13 08:19 odpovědí: 4 změna: 11.03.13 09:31

mam problém nejdou mě ručně ani nijak jinak otevřít dveře u kufru u renault meganne combi r.v. 2008.Ani dálově ani ručně to nelže

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.03.13 09:11

bude tam zřejmě nějaký mechanický problém,ale ten zjistíte přesně až po odplastování zadního "čílka"(thorxíky vel.20)-pokuste se nějak zevnitř otevřít,většinou jde "zobákům" dveří zacvaklých ve spodní hraně podlahy pomoci např.plochým šroubovákem(jakoby od aretovat) a po otevření samotná demontáž krycího plastu a zjištění problému(táhla,samotný zámek,kostka centrálu atd.)...

Ohodnoceno: 0x

Od: jendak*
Datum: 10.03.13 09:36
taky se mi to už několikrát stalo. pokaždé byl problém se zlomeným drátkem v ohybu dveří (pod gumovým krkem). dveře otevřít zevnitř a zkusil bych dráty ruzně natočit. ,jestli cvaká zámek.pokud začna spínat, tak zjisti
t správný drát a zlomený kus nahradit novým.

Od: nu*
Datum: 10.03.13 19:22

je tam mikrospínač a ten nefinguje, madlem se při otevírání nesepne protože to otevíreací madlo se musí vyjmout a vyčistit, je tam bordel, jakási zkrystalizovaná vazelína

Od: tatajednohokl
Datum: 11.03.13 09:31

Počkejte, až nebude mrznout, pak se to povolí. Moje zkušenost.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.