Ztratil jsem velký techničák

Od: Datum: 07.03.13 10:58 odpovědí: 10 změna: 07.03.13 22:24

Dobrý den co mám dělát kdýž jsem strátíl velký techníčak problem je vtom že nejsem vlastník ják postupovát

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.03.13 11:01

Majitel vzít malý techničák a zajíat na dopravní inspektorát pro opis TP. Pokud majitel nemůže, ať vám napíše plnou moc.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.03.13 11:13

musis mit plnou moc , jinak vam neudela pani za prepazkou vubec nic a jen se vam vysmeje

Datum: 07.03.13 11:16

a co kdybych ji dal kupní smlouvu? tomu by se taky vysmála?

Od: duke*
Datum: 07.03.13 11:22

"Nenašel" jsi to auto na jen tak otevřený ulici s malým techničákem? :-D

Když není tvoje, co s ním chceš jako dělat?

Datum: 07.03.13 11:48

Sivák, jak jsi k tomu autu přišel? Předpokládám, že je to opět provokace...Hned jsem si vzpomněl na Katapulty a jejich píseň: Půlnoční závodní dráha... "Kámen byl klíč, spojený drát, tak na to šlápni bráško...Co ty na to Sivák?

Datum: 07.03.13 13:51

játo auto koupil jenom že pan na přepisu netrval a stěhovalí sme se a velky tp nemužu najit toje ten duvod když jsí udělam sám plno moc bude to nák vadit?

Od: nu*
Datum: 07.03.13 19:00

toho pana co netrval na přepisu lituji, a ty si můžeš plnou moc napsat sám, protože zákonodárce udělal z úředních úkonů na registru vozidel trapnou frašku...kdokoliv si může v čekárně podepsat cokoliv, protože podpis na plné moci se podle zákona nemusí úředně ověřit...

Tak ti poctiví v praxi obíhají skutečné majitelel a nechávají si to podepsat, a ti co si na tomto paragrafu založili živnost si to vyplňují a podepisují sami v čekárně úřadu...

duplikát se vystavuje tam kde má registrovaný provozovatel trvalé bydliště

Datum: 07.03.13 20:20

takže mužu teda udělat plnou moc podepsat se za něj a vystavěj mí noví nebo ják to mam udělat vlastnik je taky ze stejneho města poradté

Od: nu*
Datum: 07.03.13 20:25

neumíš číst?

Datum: 07.03.13 22:24

sorry ale jato ješte nedělal ták abychtám zas nebýl za debíla

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.