Dílenská příručka - návod k údržbě na Zetor 5

Od: ® odpovědí: 15 změna:

Vážení rádcové, prosím o radu. Nevíte zda jde někde na nettu stáhnout ¨Dílenská příručka (návod k obsluze-údržba) na traktor ZETOR 5645? Nebo pokud ji někdo máte byl byste ochoten ji naskenovat a poslat? Děkuji. Lída

15 odpovědí na otázku

0x

Je to na Uložto v ZIPU.

doplněno 06.03.13 11:16:

Mělo by to být jako 5545

Je jich tam hafo ale na ZETOR 5645 jsem ji nenašla. Prosím o upřesnění, která to je? Děkuju.

doplněno 06.03.13 11:23:

Díky je to tam ale moje PC mi blokuje stažení souboru. Co mám udělat aby to šlo?

Lidus co ti to píše? To máš v práci?Že by bylo od správce bloknuté stahování?

Ne počítač je doma a píše mi, že zablokoval stažení z tohoto servru aby se chránil proti napaden (doslovně si to nepamatuji) chtěla jsem dát dočasně povolit ale toto mi vůbec nenabídl. Dík za pomoc.

0x

Myslím, že 5511 nebude tak rozdílná, co se týče olejů ajiných kapalin:

uloz.to/...

doplněno 06.03.13 11:55:

Nebo zkusit výrobce, za to nic nedáš:

http://www.zetor.cz/

mohl by mít aspoň mazací plány nebo něco takového.

No a opět V zájmu ochrany počítače zablokovala aplikace stažení souborů z tohoto webu. To asi sama nezvládnu, počkám až dojde sousedův počítačový maniak ze školy a třeba mi to udělá. Dík za snahu.

Dej mi vnitřní poštou mail, stáhnul jsem to, tak ti to pošlu nebo zkusím uložit na úschovně.

doplněno 06.03.13 12:02:

No vida a je vyřešeno.

Toto by měl být návod k obsluze i pro váš traktor.
cals.cz/...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]