Registrace vozidla na cistopis TP

Od: Datum: 01.03.13 13:16 odpovědí: 5 změna: 01.03.13 16:28
Dobry den, vcera jsem koupil ojete vozidlo, ktere bylo privezene z Nemecka. V CR budu prvnim majitelem, dostal jsem cistopis velkeho technicaku, mam emise, STK, evidencni kontrolu i uzavrene povinne ruceni. Chybi mi pouze registracni znacky, nemam ani docasne, takze nemohu jezdit.
Bohuzel se vubec v administrative nevyznam, muze mi prosim nekdo jako triletemu diteti vysvetlit, na jaky konkretni urad musim jit (v Praze), co konkretne musim udelat, jake formulare vyplnit atd? Mockrat dekuji!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 01.03.13 13:37

nechcete se podívat na webové stránky svého magistrátu? nebo zvednout teklefon? Některá pracoviště fungují i tak že se dá i elektromniocky objednat, jinde se odebírají pořadové lístečky a je to na půl dne...buď do jungmannovy ulice nebo do stodůlek - jeremiášova, ale Praha má asi pracovišt, jde o to kde bydlíte

doplněno 01.03.13 13:38:

http://www.stk-bohdalec.cz/ma…gistrat/rezervace-na-mhmp.htm

například tady se dá sjednat návštěva, přihlášku k registraci si vyplníte na místě

doplněno 01.03.13 13:39:

http://www.praha.eu/jnp/cz/ho…t/online_rezervace/index.html

Od: petronaldo
Datum: 01.03.13 13:46

Objednam se, ale potrebuji vedet, jak se presne jmenuje ukon, ktery potrebuji udelat, a jake k tomu potrebuji formulare, ze bych se je vytiskl a predvyplnil, abych treba necekal zbytecne u jine prepazky, kde to, co potrebuji, nedelaji
Datum: 01.03.13 14:03

registrace, a přihláška k registarci, a je to papír A3 přeložený napůl, ten si jen tak nevytisknete

doplněno 01.03.13 14:04:

když tam přijdete s předstihem tak si vyplníte přihlášku na místě, je to na 10 minut

Od: petronaldo
Datum: 01.03.13 14:09

Tiskopis " Přihláška k registraci vozidla do registru silničních vozidel", formát A3 – čtyřstránkový (dvoulistový) – skl. č. 35
Tiskopis " Přihláška k registraci vozidla do registru silničních vozidel", formát A4 – dvoustránkový (jednolistový) – skl. č. 35
Takze tyto dva formulare, ze? Alespon co jsem pochopil z webu magistratu
Moc dekuji za pomoc.
Datum: 01.03.13 16:28

Vím že je to pro vás nepodstatné, ale obálku spisu vašeho auta tvoří právě tato přihláška k registarci, je to A3 přeložená napůl, a do tého obálky se postupně vkládají všechny další dokumenty po celou dobu životnosti auta.

Na web magistrátu by to někdo musel napsat, ale web tvoří lidé kteří nikdy neseděli u přepážek. Klidně si vytisknětě A4 ať se s tím paní v okénku popere a sešívačkou si to desetkrát přišije k další A4...nebo k A3 aby měla "obálku" spisu

Stejně budete ma úřdu čekat a tam si vše můžete vyplnit v klidu

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.