Nejde nasadit startér

Od: Datum: 22.02.13 23:20 odpovědí: 8 změna: 24.02.13 09:48

Dobrý večer, nasazuji startér u felicie a ne a ne se trefit, aby do sebe zuby zapadly a startér pevně dosedl, pořád zbývá k dosednutí zhruba několik mm ...

Nemáte na to nasazování nějaký fígl?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.02.13 23:30

divný na to neni třeba žádného fíglu musí to jít skus při tom nandavání s tím startérem jakoby cloumat nahoru a dolů a přitom ho tlačit dovnitř

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.02.13 00:04

Zuby pastorku a zuby venca zotvračniku sa nedotýkaju! v základnej polohe . Pastorok- zuby musia byt skryté v kryte štartera .Určite to nemáte dobre poskladané ,ked vám vadia zuby zotrvačnika . Zuby zapadnú do seba po vysunutí same -sú zaoblené

Ohodnoceno: 1x

Od: ar*
Datum: 23.02.13 00:25

Je to tak jak píše kamill®. Pracděpodobně je vdlička staréru na pastorku šptně nasazená a pastorek je stále ve vysunuté poloze. Takto sesazený starer by vám stejně nefungoval. Rozdělat a sestavit znovu.

Od: olaf71*
Datum: 23.02.13 07:50

předpokládám, že jestli starter někdo opravoval, tak ho nejdřív vyzkoušel

Od: olaf71*
Datum: 23.02.13 07:49

musí to padnout jen na díry upevňovacích šroubů. pastorek zapadá sám. při startování vyjede,zatočí a vrátí se zpět. kdyby se točil i s motorem, tak do pár minut shoří. u felicie to podle mne není žádná věda. kdysi jsem nasazoval starter na Fiat Croma a to byl masakr. málo místa na ruce i nářadí.

Od: kazimir
Datum: 23.02.13 09:28

Takhle, ten startéj jsem sundal, pá jsem přes zimu trochu auto repasoval, ten pastorek startéru ( ozubená hřídel) je vysunutá ze startéru asi zhruba 5 mm. Jak jsem startér sundal, nic jsem s ním nedělal a chci nasadit a stále mu tam " jakoby něco " vadí a kinklá se a zdá se, že ten zádrhel je uprostřed, čili pastorek startéru, nějak si s tím nevím rady ...

Datum: 24.02.13 08:59

pokud startér vizuálně vypadá jinak než na obrázku http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp1Eh3X4ZlNBqYzs4FQuEaeJKo1Mp3P6cNva6RgRGivA+iXQFvnuz9rvipradwVj8moj44DHXn147lZqkDu0E0+aGpXdAFzRCBQK788nLVNYUAJxL9C50tyLgWRZOsZKk7jjEi5kyOF0CVXHkhKWKCuaFv9xh9wiI2xEAp/jhvB4S

je něco špatně-visunutí(a zasunutí) pastorku má na starost cívka přes pákový mechanismus rotoru-tam bude zakopaný pes,rozhod ho a uvidíš...

Datum: 24.02.13 09:48

je otazka jestli je ta vidlička zasunuta v kroužku nebo mimo.. chce to rozhodit a podivat se...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.