Aaa auto vs pravdivost údajů

Od: Datum: 22.02.13 16:35 odpovědí: 19 změna: 04.03.13 21:45

Dobrý den,

v žádném případě nejsem příznivec a-ček, ale vrtá mi hlavou, proč mají tolik vozu jako např http://www.aaaauto.cz/cz/citroen-xsara/car.html?id=35225271&pmax=80000&sort[]=8&sort[]=0

atd. Třeba nabízejí Passata z roku 2001, serviska, 1. majitel, koupeno v ČR, nebourané, po pečlivém majiteli, nekuřák, značkový servis... na dotazy tvrdí že je vše OK, že po pánovi ročník 38 a když jsem to lustroval, tak podle vinka to bylo koupeno v DE, najeto v roce 2008 - 240 000 km!, podle špatně čitelné nálepky v motoru, vespod, že nebyla skoro vidět, tak tam bylo německy napsáno, kde bylo auto servisované,.. tak jsem tam zavolal,a milá paní mi řekla, že se jedná o firemní vůz po třech nehodách, se potvrdilo i při měření laku... no a řekněte mi jak je tohle možné!?

P.s: omluvte horší grafickou úpravu, ale píši to na mobilu a opravování chyb a překlepů je pomalé...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: laybor*
Datum: 22.02.13 16:51

90 % lidí si vůz nelustruje a uvěří báchorkám , nepoznají že byl vůz bouraný a za další asi do AAA chodí málo kupců tak se musejí nějak nalákat.

doplněno 22.02.13 16:55:

Ta Xsara za 90 000 je trochu předražená (80 je na leasing - ve výsledku 110 000)

2003 jsou od 45 000.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.02.13 16:57

Ta Xsara je tak předražená, protože má velmi mnoho stočený tachometr.

Ohodnoceno: 1x

Od: nu*
Datum: 22.02.13 16:55

Čemu se divíš, když je 40 procent čechů úplně blbýcvh? Blbci jsou nejlepšími klienty 3xAAA...auto je pěkné, my potřebujeme jezdit, cena je dobrá tak jdeme do toho...že náš bazar obral o 100 tisíc, to nám nevadí...jasný původ, CZ doklady, doživotní záruka a další lži stačí těmto hlupákům k tomu aby uzavřeli smlouvu na starou plečku

Naši poslanci si kupují nové A6-ky na leasing, proto je gangsterské praktiky bazarů nezajímají...

Od: autobazaraaa
Datum: 22.02.13 17:10

Jelikož mám přístup do databáze škody servis, a je to úplně zdarma, pracuji tam, tak mě známá poprosila, ať jdu sní se podívat na jednu octu do áček,,,, dělal jsem hloupého a tak nám žvanily takové žvásty, peostě nám tvrdily, že Octa L&K, nejvyšší výbava, nej. motor - 6. ryc., prostě nejvíc co šlo v roce 2003 do octy dát no a ta 10 roku tará octa v nej. výbavě měla najeto poctivých a teď se podržte 49 850 km no to jsem si řekl okolik to bude stočeny... a šli se na ni podívat, nejen, že auto bylo naleštěné, ale mělo i servisku (sfalšovanou) ale bylo po 1. majiteli, manager ČEZU, a bylo pečlivě udrživané... no hučeli donást asi 1hodinu, když jsme chtěli smlouvy na doma, pročíst si je, tak to se jim nelíbilo, když jsem si tajně ofotil vin a doma lustroval, tak jsem zhistil, že to je opravdu koupeno v CZ a po 1. majteli, ale tachometr byl stočený o dobrých 560TKM no kdyby byl stáhnutej o 200 neřenu, ale to auto mělo najeto v roce 2010 rovných 550TKm tak tak je to z AAA

Datum: 22.02.13 17:30

je to klasika-už zde bylo posáno stovky vláken na téma "megagarancí" AAA...Stačí jen trocha selského rozumu-denně se na našem území stane přes sto nehod (a to jen hlášených PČR-čili s vyšší škodou,služební auta apod.),ostatní "banální" tukance se nikde neevidují(krom plnění pojištoven) -takže kde pak všechna ta bouraná auta asi jsou-když třeba právě Áčka prodávají vše nehavarované,po I.majiteli a další kecy K.Topolové...Do Áček auta prodávají lidé,kteří potřebují ted hned kačky a je jim jedno jak moc v tu chvíli tratí(těch je tak 20%),pak ostatní kteří moc dobře vědí-auta jsou slepence,před velmi drahým nutným servisem-takže at tak či onak i na výkupu vydělají,no a pak je sorta lidí,kteří na koupené větší zbořeniny s platnými doklady "postaví" dvojčátko-náklady jsou pár desítek tisíc a je "legální" auto a šup s ním do Áček,takže opět i na výkupu vydělají...Pak ale chudáci ti,kteří uvěří onem kecům v mediálních masážích manažerky Topolové,leckdy se nestačí divit...Jedinou schůdnou alternativou jak pořídit kvalitní ojetinu s jasným původem a historii,je individuální dovoz západně od nás...

Od: gringo
Datum: 02.03.13 17:03

No, otázkou jest kdo jim to tam prodal, nevěřím že by to stáčeli.. to by nikdo neututlal..a pověst by si tím nezlepšili...

Od: buss®
Datum: 22.02.13 17:42

Jak jednoduché, kolik lidí se v autech vyzná, pozná případné vady?

Od: jarda3*
Datum: 22.02.13 18:05

A hlavně navíc mají spoustu inzerovaných aut jen virtuálně, když se na něj přijedete podívat, řeknou, že se zrovna prodalo nebo odvezlo na jinou pobočku a budou vám cpát jinej pekáč když už tam jste...

Od: jester
Datum: 22.02.13 18:55

Vubec tam nic nekupuj sou to neskutečni zloději nic bych jim nevěřil taky sem se tam byl jednou podivat vubec vsechny bazary sou stejny koupil sem kdysi Hondu v bazaru a jenom sem do ni vražel prachy.Podivej se na soukromy inzeraty třeba na bazoš.cz nebo podony na netu je toho plno.Koupil sem před 2roky Fabiu 1.4tdi a velka spokojenost něco sem do ni taky vrazil ale nebylo to tak hrozny narozdil od Hondy

Datum: 22.02.13 20:51

zlodějna,známej tam dělá tak jsem chtěli jen tak nezávazně auto,taky 1 majitel,50tis najeto,,nebourané,auto dokonce převezli z 180km vzdálenosti,naleštěné vypiglované,poznatky-při 50 tis sjeté kola,kotouče rezaté a hotové,výfuk už taky koukal na výměnu ,motor oxidant jak prase a když jsem sundal zátku z motoru modrej kouř,pak nastala test jízda jen pro radost,hruza klepalo se to vrzalo,pak jsem si poměřil lak na což technik koukal jak blbec a to že byl stříklej bok se potvrdilo,na konec mě kámoš řek že to má o 150tis víc a je to vytopený proto ta oxidace,tak že jsme se pobavili a jeli domů,nejlepší byla otázka na konec,a vy to nechcete zánovní auto a dáme vám 20tis slevu*smich*,ne strč to do šrotu

Od: autobazaraaa
Datum: 22.02.13 21:06

vžádném případě tam nechci nic kupovat, rozohuju se mezi dovozem a koupií od přímého majitele...

jen pro zajímavost... Autoesa, kamarád tam prodal Transportéra z roku tuším že 97, 9míst, 2,5Tdi najeto přes 700 tis, ale kastle zdravá, lil tam kvalitní naftu a olej měnil co 10tkm takže celkem slušné... byl do dovoz z rakouska, dával to tam v roce 2008 a dostal za to 95OOO no a za 8 dní na jejich stránkách jeho auto s 149 Tkm, a jako vždy kecy, málo jeté, po důchodci... někdy mám pocit, že to stáčí nějaký ko*ot, který si neuvědomí rozdíl mezi užitkovým a osobním autem...

Datum: 22.02.13 22:29

dovoz, od fyzické osoby, já jezdím do Brém a do Hamburgu je to daleko a jezdí tam poláci mají to blíž, ale je tam větší výběr ež ve furthu těsně za hranicí

Od: zabu
Datum: 24.02.13 01:18

Nahoře je takový modrý okýnko hledaný výraz. Tak do něj zadejte AAA a uvidíte, co na vás všechno vyjede..

Od: bramborik
Datum: 28.02.13 11:07

Zní to jako pohádka, známej maká v servisu a tam jsou ty podvody na denním pořádku. Otázkou co bylo v servisce u auta.

Od: obsidus
Datum: 02.03.13 17:00

Otec chtěl koupit XTRAILA, hledal dlouho, jak to fotříci dělají a nakonec koupil z tohoto bazaru, auto je vpořádku a jednání bylo na úrovni. Byl jsem tam s ním. člověk musí vědět co chce a za kolik. Dále je dobré si auto pořádně prohlédnout a neodbýt to, jako někteří nespokojení klienti. za mně bych jim dal tak za 2.

Datum: 03.03.13 22:53

je to autobazar pro IDIOTY, na svých webových stránkách mají superby za ceny začínající od 45 tisíc Kč...

Od: podbel
Datum: 04.03.13 16:00

tak to je hodne rozesmivajici hoax!

Datum: 04.03.13 18:19

Autobazaaro - kde se to dá lustrovat, prosím? Díky za odkaz.

Od: fiatbrava
Datum: 04.03.13 21:45

pridam svou zkusenost.

nedavno sem delal v AAA mystery shopping,ktery sem si dost uzil otestoval sme 3 auta,ktere sem chtel a nechal vyhodit 2 zamestnance:D ale to je mimo. znal sem jejich jednani i diky tomu,ze mi manager co me vyslal vsechno rekl sice nerikal nic o nekalych praktikach,ale dost toho vykecal.

no a ja si vyhlidl na netu tohle BMW http://www.sauto.cz/osobni/de…w/rada-3/12251644?goFrom=list

super drzak motor a v LPG ve 4X4 to je muj sen. tak sem si dal,ze mam zajem a druhej den telefonat a premlouvani at si prijdu zaplatit zalohu,ze mi auto dovezou a at financuju pres uver znate to bla bla. pak me pul hodiny premlouval jeste manager Zlinske pobocky at prijedu,ze se to hned proda a ted poslouchejte.: rikam ja chci videt fotky a pak to muzete dovest a mrknem na to na zvedaku a on,ze to je nadherne auto vonavka,ze se nemusim bat. bla bla. cekam tydne na fotky ... nic!

pak sem jel obhlizet jine auta do bazaru a rikam si stavim se tam a mrknu co tam maji. este chci rict,ze sem cekal,ze me budou kazdej den volat at dojdu,ale nic kupodivu. na konci autobazaru cumim jak puk:D BMW stoji v pobocce Zlin prevezeno z Liberce. tim tuplem bych cekal,ze me budou otravovat. no ale k veci. Silene! auto zhnile na slopcich, 5 dvere oba predni blatniky zadni lemy opravovane strikane tak jako by to natrelo dite stetkou. interier hrozny ne 260 tis,ale 460. proste hnus dal bych za to tak 70 tis max ,ale za tech 50 by asi slo vymenit jen ty predni blatniky a vyvarit zadni lemy a prahy,ale na lak by ani mozna nezbylo:D navic to urcite byla herka s vulema naprav a motorem co zere olej.

takze tak vscehny auta co sem prohlizel do 150 tis byly hnusne sroty a podle volantu a manzet mely samozrejme o 100-200 tis vic,ale to je znama vec zejo

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.