LPG - který dodavatel

Od: Datum: 21.02.13 16:04 odpovědí: 5 změna: 21.02.13 21:02

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, u koho je lepší tankovat LPG? Myslím tím dodavatele LPG. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.02.13 16:19
avatar

Dobrý den. Tankuji často u čerpaček, které odebírají LPG od Flagy a také občas tankuji LPG u čerpačky, kterou zásobuje Paramo. Žádný rozdíl ale nikde nepozoruji. Spíše jde o to, aby čerpadláři nešetřili a podle datumu jako u nafty nabízeli letní a zimní plyn. zemní plyn by měl obsahovat více propanu a je tedy o trochu dražší. Také bych se zaměřil na pověst a kvalitu čerpačky a také na to, kolik k ní jezdí lidí, aby měli velký výtoč a neměli starý plyn.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martinjuricek
Datum: 21.02.13 17:33

právě já beru často od Tomegas a najedu na plnou nádrž cca 600km a když jsem předtím měl od Flagy, tak jsem najel cca 420km. Dokonce když jsem volal na servis, tak mi bylo řečeno, že od Flagy nemám brát, že to není zrovna velká kvalita a trpí na něj hodně vstřikovací lišta.

Datum: 21.02.13 18:01
avatar

kámoš měl x let čerpačku LPG a dle jeho info(sám měl samozřejmě i všechna auta na plyn) Primaplyn,Český plyn a Agip,cokoli jiného může být problematické...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.13 19:16

Dle mých zkušeností absolutně jedno. Tankuji kde je nejlevnější. Nikdy jsem neměl problém.Vždy ujedu to samé na nádrž. Je to cca měsíc, kdy jsem ze zvědavosti měnil filtr kapalné fáze po 120tis km, když stál 18Kč. Po vyndání byl starý filtr čistý a nekladl téměř žádný odpor při fouknutí přes něj. Klidně by tam mohl být dalších několik set tisíc km.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.02.13 21:02
avatar

Také si myslím, že je to lautr jedno. Přijde mi to stejné, jako někdo vychvaluje benzín od Shellu, někdo ho zase odsuzuje. Já jezdím na LPG, denně tankuji, protože vycourám okolo 40litrů. Tankuji bez ohledu na značku, stejně tak mě nezajímá cena - mám to do služebáku. Spíše preferuji LPG stanice ,,po ruce´´ než někde courat x-km do nějakého dvorka. Nezaregistroval jsem nějaký pozorovatelný rozdíl, ani po stránce výkonu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.